Skocz do zawartości

Sprzedam Procesory 4670k z gwarancją


Recommended Posts

Witam,

Mam na sprzedaż 6 sztuk. Możliwe, że za 2 tygodnie będę miał jeszcze więcej. Do każdego jest faktura i gwarancja producenta 36 miesięcy. NOWE, pełen BOX z plombą niezerwaną. Cena z przesyłką to 800 zł.

 

Wrzucam zdjęcie dla wymogów regulaminu

http://img4.imageshack.us/img4/267/wk61.jpg

Edytowane przez adamraj
Link to post
Share on other sites

Na morele.net można kupić za 834zł więc lepiej dopłacić te 30zł i mieć pewność że masz prościutko ze sklepu i nie będzie problemu z gwarancją. 2 miesiące temu kupiłem nówkę zaplombowaną za 700zł ale bez gwary. Apeluję do autora aby zszedł z ceny bo mu nie zejdzie ten towar .pozdróweczko .

Link to post
Share on other sites

 

Chciałbym jeszcze spytać autora. Z jakiego sklepu zostały zakupione procesory?
 

 

 

Napisał przecież  :)

 

Tylko, że ja mam fakturę na to z redcoon.pl. Żadnych problemów z gwarancją nie ma prawa być pozdrawiam
Edytowane przez jellybe4r
Link to post
Share on other sites

Proszę pamiętać, że cena jest z przesyłką. Nie rozumiem dlaczego ludzie chcieliby przepłacać conajmniej 50 zł więcej za dokładnie ten sam towar na tych samych warunkach. Szczególnie, że zgadzam się na wysyłkę za pobraniem. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Na morele.net można kupić za 834zł więc lepiej dopłacić te 30zł i mieć pewność że masz prościutko ze sklepu i nie będzie problemu z gwarancją. 2 miesiące temu kupiłem nówkę zaplombowaną za 700zł ale bez gwary. Apeluję do autora aby zszedł z ceny bo mu nie zejdzie ten towar .pozdróweczko .

 

No szczególnie ta oferta jest korzystna - sam procesor bez pudełka za 834! już dziś 840! Nic tylko brać...!

Edytowane przez adamraj
Link to post
Share on other sites

No może przesadziłem, ale cena 770zł to będzie minimalna kwota za jaką będzie można kupić procesor. Chociaż te 30zł nie robi różnicy ;)

 

Chciałbym jeszcze spytać autora. Z jakiego sklepu zostały zakupione procesory?

Jak te 30 zł nie robi różnicy to nie marudź bo cena jak za nówke jest dobra.

Edytowane przez DoMeStoLS
Link to post
Share on other sites

Jak wygląda ta gwarancja? Tzn, czy jest tak, jak dajmy na to w agito.pl, gdzie za dyszkę wysyłam im to do Wa-wy, a oni to puszczają w świat, czy do Francji na własny koszt(nie wiem, czy intel ma gdzieś procki bliżej)? Bo jeśli ta druga wersja, to chyba wolę dopłacić te 40zł, które wyjdzie drożej tylko, jeśli nic mi się z nim nigdy nie stanie, a tej pewności mieć nie mogę.

Link to post
Share on other sites

Jak wygląda ta gwarancja? Tzn, czy jest tak, jak dajmy na to w agito.pl, gdzie za dyszkę wysyłam im to do Wa-wy, a oni to puszczają w świat, czy do Francji na własny koszt(nie wiem, czy intel ma gdzieś procki bliżej)? Bo jeśli ta druga wersja, to chyba wolę dopłacić te 40zł, które wyjdzie drożej tylko, jeśli nic mi się z nim nigdy nie stanie, a tej pewności mieć nie mogę.

 

Gwarancja jest door to door. Dajesz znać redcoon.pl, że chcesz skorzystać z naprawy gwarancyjnej. Oni wysyłają kuriera, odbiera od Ciebie produkt z dowodem zakupu. Oni wysyłają do autoryzowanego serwisu producenta i po naprawie kurier Ci przywozi sprzęt. Tutaj szczegóły - http://www.redcoon.pl/repairservice

 

Więc reasumująć - GWARANCJA JEST NA NAJLEPSZYCH MOŻLIWYCH WARUNKACH!

 

Pamiętajcie, że GWARANCJA JEST 36 miesięcy!

Edytowane przez adamraj
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...