Skocz do zawartości

Czy te pamięci ram będą działać w dual channel?


Recommended Posts

Posiadam tę kość {TYLKO JEDNĄ}:

http://www.agito.pl/pamiec-patriot-ddr3-2x2048mb-1333mhz-cl9-kh-707-425225.html?attr=1-330087

 

 

Mam zamiar kupić tę kość:

http://www.agito.pl/pamiec-corsair-ddr3-2048mb-1333mhz-707-470177.html

 

Będą one współpracowały w Dual Channel?

 

Płyta główna:

ASUS P5G41T-M LX 

 

 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Piszę z doświadczenia. Łączyłem już jedną sierotkę z inną i za chiny nie chciało odpalic w dualu. Mam też 2 zestawy , jeden Geila , drugi Patriota (kości o identycznych pojemnościach , częstotliwościach i opóźnieniach) o tych samych parametrach i na krzyż też nie chciały działać w dualu , podłączone normalnie działały. (Tzn wszystkie 4 kości we właściwych slotach w płycie głównej)

Edytowane przez Czarnoskrzydly
Link to post
Share on other sites

ciekawe, bo technicznie nie ma przeciwwskazań, by działały też łączyłem pamięci rożnych producentów, dwa razy i nie było problemu (w jednym przypadku menażeria 2x kingmax, 1 kingston i 1 patriot), raz za to pamięci z jednej paczki 2x2 ni cholery w dualu nie poszły (osobno bez problemu), reklamacja i po wymianie już ok, także to raczej kwestia przypadku

Link to post
Share on other sites

Hmm, ale ja mam tylko 2 kanały Na pamięć ram. I posiadam jak wyżej napisałem taką samą pojedynczą kość od Patriota z HSem (heat slink) takim niebieskim :) i chcę dokupić drugą kostkę 2gb żeby to w dualu  pracowało tylko niby Corsair ma jakąś metalową blaszkę  (niby odprowadzającą ciepło) na tej pamięci więc pomyślałem, że się skuszę ^^ (Ten Patriot i Corsair są w tej samej cenie)  I czy jak zamontuje tego Corsaira to będzie mi to w dualu chodziło, a jeśli nie to jak to by wyglądało jeżeliby nie odpaliło w dualu? Lub czy w końcu brać tego

patriota?! :/

 

 

P.S Do Czarnoskrzydłego napisałem u góry zacytuję:  "Posiadam tę kość {TYLKO JEDNĄ}:"

Edytowane przez Smyku125
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...