Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Mam zamair zakupic kartę graficzną

OD AMD R7 250

ddr 5 1gb

 

Karta wg statystyk lepiej sprawuje się w grach niz hd 7750

Mozna ją wyhaczyć do 300 zł a ma już nowsze technologie.

 

Karta cenowo mi odpowiada a w grach widziałem, że b. dobrze sobie radzi do tego jest cicha.

Jezeli chodzi o gry to i tak nie gram na full hd.

 

Prosze napiszcie czy warto zainwestowac w nią w tej cenie ????

Ja uważam ,że nie wygląda ona źle wręcz przeciwnie.

 

 

Mój komp

procek intel core 2 quad q6600 4*2,4 ( zawsze mozna podkręcić)

2 gb ram ddr

grafa ati radeon hd 2400 xt ddr3

zasilacz 350W ale oczywiście będzie zmiana

 

Proszę o wypowiedzi. 

Link to post
Share on other sites

R7 250 to odgrzewany kotlet HD7730 i jest słaby ma 8 potoków i 24 TMU itd. nie polecam jej kupować. 

Warto dołożyć do HD7770 a jeszcze bardziej do GTX650TI chyba że zrobisz oc ponad 3,0Ghz i grasz w ful hd to można GTX650TI BOOST ale to już kwota koło 500zł. OC procka zawsze wskazane nie ważne jaką kartę kupisz.

Link to post
Share on other sites

Radeony HD77XX, HD78XX i HD79XX obsługują mantle bo są wykonane w technologii GCN.

W HD7XXX nie miał byś DX11,2 no chyba że wypuszczą sterowniki które to odblokują to jedyna strata, ale patrząc ile dał DX10,1 w radeonach w stosunku do DX10 w geforcach to powiem że różnica żadna.

W HD7770 masz prawie 2x mocniejszy rdzeń niż w R7 250 porównaj sobie specyfikacje.

Podaj te testy gdzie R7 250 łoi d... HD7750.

Ja na twoim miejscu bardziej rozejrzał bym się za geforcem gdyż one potrafią zrobić lepszy użytek z 4 rdzeni.

Radeony lubią szybkie 2 rdzenie a geforce 4 lub więcej nawet wolniejszych rdzeni rdzeni.

http://pclab.pl/art55238.html


r7 250 wypada w testach może niewiele gorzej niż HD7750 ale to zasługa podkręconego rdzenia 1050 (r7 250) vs 800 (HD7750) niewiele mniejszej liczbie procesorów strumieniowych i wysokiemu taktowaniu pamięci ale to taki podkręcony HD7730.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...