Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kiedyś czekałem na aktualizację HD2 do WP aktualizacja się oczywiście nie pojawiała, masa osób była wściekła smartfon był wtedy absolutnym topem. Oficjalna odpowiedz Microsoft "brak fizycznego przycisku szukaj" chwilę po premierze systemu  fora pękały od tematów WP który śmigał na smartfonie bardzo ładnie.

Jeżeli te aktualizacje  nie będą wyglądały tak jak na androidzie proponuję słowo "aktualizacje" zamienić na "wsparcie"  bo patch, łatka to przecież nie nowy system a naprawdę mam wątpliwości by takla Lumia 520 w 2016 dostawała najnowszego Windowsa. 

Edytowane przez Michur
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jest już zapowiedź Windows'a 8.2, więc zapewne będzie też i WP8.2.

 

WP9 na 99,(9)% wyjdzie po tym jak pojawi się Windows 9, a którym puki co jeszcze praktycznie nic nie wiemy (a więc pozostało prawdopodobnie minimum 1-2 lata, w sam raz do 2016)

 

Co do przejścia z WP8 do WP9 to obstawiam, że MS może to rozwiązać w ten sposób, że wszystkie smartfony, które się ukazały po WP8.2 dostaną 9, a reszta nie (i tak długie wsparcie). Samo przejście byłoby całkiem płynne, jądro systemu zapewne się nie zmieni.

Link to post
Share on other sites

Jednak wracając do głównego tematu. Używany smartfon, działający na Androidzie, z wydajnością pozwalającą bezstresowe i możliwie najbardziej wszechstronne użytkowanie urządzenia (w tym mało lub umiarkowanie wymagające gry), w cenie do 600 PLN. Początkowo stawiałem na Samsung S3 Mini, jednak odradzono mi jego zakup... Zatem jakie są inne możliwości ?

 

 

^^

Link to post
Share on other sites

Windows Phone jest prostszym w obsłudze i użytkowaniu systemem. Do tego kupisz w dobrych pieniądzach nową płynnie działającą Lumię, z wysoką jakością wykonania + pełna gwarancja.

Po czterech latach używania telefonów z Androidem, Windows Phone ogarnąłem jednego popołudnia.

Link to post
Share on other sites

Przesiadka z HTC na Samsunga - oba na NAdroidzie sprawiła mi więcj kłopotu niż przesiadka z Androida na Lumię :)

Wiele można powiedziec o WP8 ale nie to, ze jest skomplikowany, obsługa jest prosta.

 

Za 600 zł można kupić nową, na gwarancji Lumię 720

Link to post
Share on other sites

bo w tym systemie nei ma co ogarniać. Kafelki jako ekran główny a 2gi ekran to po prostu lista wszystkich aplikacji. Na tym się kończy jakakolwiek funkcjonalność tego systemu.

Autor proponuje wrócić na 1wszą stronę topicu bo nie ma sensu by wałkować wszystko to samo od początku....

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Osobiście nie testowałem, więc się nie wypowiem. Dźwięk muszę usłyszeć osobiście by wiedzieć z czym mam do czynienia. Ocenianie jakości dźwięku z telefonu na słuchawkach dousznych i tak pozostawiam "fachowcom" ;) Rzuciła mi się w oczy dzisiaj ich oferta, więc podałem dalej z założeniem, że jak już HTC weszło w "spółę" z BA to tragicznie raczej być nie powinno- jak błędnie założyłem to sorka :)

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze - WYSZŁO  ze spółki. :) a dokładnie to HTC sprzedało udziały w BA za 85 milonów $ - i dzięki temu wykazalo niewielki zysk w 4 kw :) 

 

Po drugie BA to przereklamowane podbicie dołu - ja miałem HTC BA i mogłem je porównac z sprzętem HiEnd.

 

Nokia Lumia, Xpeia czy Samsung z dobrymi słuchawkami grają rownie dobrze :) Nie ma się co podniecać BA - mój obecny zestaw telefoniczny : czyli Lumia 720 + słuchawki a-Jays Five for Windows kładzie na łopatki każde HTC Beats Audio - zwłaszcza jeśli chodzi o wiernosc. A wiele można o nim powiedzieć - ale nie to, że jest audiofilski i drogi :) :)

Link to post
Share on other sites

zopo zp700 kosztuje 600 a jest bardzo dobry(sprawdź testy) na tę cenę

4 rdzenie

ekran 4,7 cala, slot na karte

Nie słuchaj tego typu rad. Jeśli coś Ci się zepsuje - jest gwarancja. Jeśli zbijesz wyświetlacz - nie ma gwarancji, pokrywasz z własnej kieszeni - normalne, ale weź w PL dostań gdzieś wyświetlacz do tego typu telefonów. Po gwarancji to samo - gdzie dostaniesz części, gdzie Ci to naprawią? Na takie wynalazki nie stać ludzi;) 

Telefon, którego brak w polskiej dystrybucji (operatorzy i/lub sklepy pokroju media markt, saturn, etc.) jest ryzykownym zakupem ze względu na dostępność części, punktów serwisowych. Zazwyczaj jest tak, że telefon którego brak w Polskiej dystrybucji (przykład Motorola Moto G) nie zostanie naprawiony w polskim serwisie motoroli z uwagi na to, iż nie mają do niej części w tej placówce.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak - do popularnych w Europie i Polsce modeli są tanie części - i łatwo je wymienić, bo serwisy mają to przećwiczone.

 

Kupimy "cudaka" z Chin - i zero serwisu, zero części - musimy je sprowadzać z Chin - kicha totalna. Lepiej kupić coś z dystrybucji EU - mamy święty spokój i dostęp do serwisu i części.

Link to post
Share on other sites

jest oficjalnt dystrybutor w polsce http://zopotel.pl/ jak ktoś miał problemy odsyłał do polskiego dystrubutora i naprawiali

Dzisiaj jest, a co zrobisz jeśli za miesiąc, albo pół roku zwiną dystrybucję na Polskę? Gdzie to wyślesz? Do Chin? Co po gwarancji? Co jeśli zbijesz wyświetlacz? Gdzie dostaniesz części zamienne jeśli coś nie będzie kwalifikowało się do naprawy w ramach gwarancji?

Po co komuś takie wynalazki, a później problemy z nimi? Myślałeś o tym ile to coś będzie warte jeśli będziesz chciał odsprzedać? Znajdziesz kolejnego naiwniaka, który to kupi?

 

Z tego co widzę, takie dziwadła kupują ludzie młodzi, którzy jeszcze nie przemyśleli zakupu i za grosze chcą mieć urządzenie o kilkaset złotych droższych firmowych telefonów. Nikt w momencie zakupu nie myśli przyszłościowo, ani o problemach jakie mogą pojawić się w trakcie użytkowania.

 

Za grosze nie dostaniesz czegoś równie dobrego jak droższe wzorcowe modele. Znajdź mi dla przykładu coś co odpowiada iPhone 4s (koszt około 1300-1400zł) pod każdym względem a kosztuje kilkaset złotych mniej. Mimo, że to kosztuje tyle pieniędzy i nadal ma rzeszę nabywców, a nic innego na podobnym poziomie jakości nie znajdziesz.

 

Dla mnie powinni Androida także zamknąć jak iOS, czy WP i zrobić dla niego licencję dla firm wraz z wymogami. Ludzie przestaliby tracić pieniądze w podobny sposób - kupując dziwolągi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...