Skocz do zawartości

Dobry Komputer + Monitor, klawiatura,mysz.


Recommended Posts

Witam,

Mam do sprzedania Komputer swój osobisty wraz z Monitorem LCD.

Konfiguracja Komputera jest następująca:

Oryginalny System Operacyjny Windows 7 Professional 64 Bit z Płytą.

Płyta Główna - Gigabyte GA-MA790X-DS4.

Procesor - AMD Phenon II X4 965 BE wraz z chłodzeniem SilentiumPC Fortis HE1225 oraz boxowe.

Karty Graficzne - 2 x Asus EAH 3870 TOP połączone w Crossfire.

Dysk twardy - Samsung Spin Point 16 MB Cache, 1000GB , 7200 Obr.

Pamięci - A Data Extreme Edition 2x2GB oraz 2x1GB  DDR2 800 Mhz.

Nagrywarka LG DVD oraz CD.

Zasilacz - Chieftec 650W

Obudowa - Tracer Diablo

Czytnik Kart Pamięci

 

Komputer kosztował mnie kiedyś sporo pieniędzy.

Wszystkie gry pomimo lat jakie posiada komputer chodzą przynajmniej na ustawieniach Średnich.

 

Monitor:

Samsung SyncMaster T200

Myszka:

A4Tech Glaser X6-70D

 

Cena: 2200 do negocjacji.

Pozdrawiam

Zdjęcia poniżej:

http://imageshack.us/a/img202/235/6g04.jpg

http://imageshack.us/a/img28/4564/ohpr.jpg
http://imageshack.us/a/img690/5116/qibd.jpg


 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Hahaha rozmieszyliście mnie. Sam procek jest wart 400 zł. No sorry ale ja mam od wszystkiego pudełka, dowody zakupu. Znajdźcie mi taki komputer o takiej klasie podzespołów za te wasze 800 zł. To samo z Pamięciami. Nie sztuką jest kupić DDR 3. Ktoś komu zależy mieć dobry komputer na DDR 2 zapłaci wysoką cenę za dobrej klasy pamięci. A może niech ktoś wyceni rozsądnie moje części wtedy zobaczymy ile wyjdzie wartość.

A i przypominam Oryginalny System ale komu to potrzebne wam na pewno nie.

Edytowane przez kowalo17
Link to post
Share on other sites
GA-MA790X-DS4 - maks. 150 zł.
AMD Phenon II X4 965 BE - maks. 300 zł.
Asus EAH 3870 - maks. 50 zł / szt (100 zł)
Samsung Spin Point 16 MB Cache, 1000GB - maks 100 zł.
A-Data Extreme 2x2GB 800MHz - 135 zł.
A-Data Extreme 2x1GB 800MHz - ~70 zł
Nagrywarka DVD 20 zł. Nagrywarka CD to muzeum (1zł).
Chieftec 650W - 130 zł.
Obudowa: 30 zł.
Monitor: ~180 zł, zależnie od dokładnego modelu.
Windows: ~200 zł.

1416 zł w wariancie optymistycznym sprzedawane na części. Chcesz sprzedać cały zestaw to możesz odjąć 20% ceny.
Myszki i czytnika nie liczę.
Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście, z nudów dodałem ceny rynkowe podzespolow i wyszło mi około 1000 zł, czyli za monitor, windows i pare gratów chcesz ponad 1100 zł.

Żeby nie było:
Mobo: 120zł
CPU: 250zł
GPU: 100zł(x2)
HDD: 150zł
RAM: 150zł+70zł
DVD: 20zł
PSU: 100zł
kejs:~30zł
+____________
1090zł
Ceny używanych podzespołów sprawdzane na allegro w zakończonych aukcjach, do tego wszystkiego nie są najniższymi kwotami w jakich występują dane podzespoły!

Edycja: ktoś się też nudził i mnie wyprzedził ^^

Edytowane przez arti4-92
Link to post
Share on other sites

Nie wiem skąd Panowie macie te ceny. Chyba z kosmosu. Nie logiczna jest np. dla mnie cena procesora. No przepraszam bardzo ale na aukcjach i kup teraz na Allegro te procesory osiągają ceny co najmniej 100 zł wyższe. Druga sprawa to Pamięci. Szukanie nie boli wystarczy wpisać nazwę Pamięci w Allegro i wyskakuje nam pięknie aukcja na której 2x2Gb kosztuje 240 zł a gdzie jeszcze 2x1Gb. Z monitorem ta sama sprawa używany na Allegro 300 zł. No ale wiadomo handlarz musi wykorzystać okazję i zarobić.

Edytowane przez kowalo17
Link to post
Share on other sites

Jak ktoś chce to mam taki sam zestaw tylko zasilacz tagana + 2way sli GTX 260, sprzedam za tyle samo :D! Dołozył bym z 500 zł i bym miał coś pod i5 Haswell :D!

 

Nie to że się nabijam tylko serio i płyta jbc to m3n-ht deluxe/mempipe ( radiatory na ram złote ), a i phenom 955 BE za 2300 oddam xD

Link to post
Share on other sites

Nie wiem skąd Panowie macie te ceny. Chyba z kosmosu. Nie logiczna jest np. dla mnie cena procesora. No przepraszam bardzo ale na aukcjach i kup teraz na Allegro te procesory osiągają ceny co najmniej 100 zł wyższe. Druga sprawa to Pamięci. Szukanie nie boli wystarczy wpisać nazwę Pamięci w Allegro i wyskakuje nam pięknie aukcja na której 2x2Gb kosztuje 240 zł a gdzie jeszcze 2x1Gb. Z monitorem ta sama sprawa używany na Allegro 300 zł. No ale wiadomo handlarz musi wykorzystać okazję i zarobić.

Jednym słowem ten twój komputer to mega staroć , kiedyś miałem podobny na którym składałem go pod gothica 3.

To czy ktoś kupuje czy nie to jego sprawa. Wszystko zależy od portfela klienta. Faktów jednak nie da się podważyć. Ceny mówią same za siebie. A oddając sprzęt w z dwoma chłodzeniami i pudełkiem, dowodem zakupu za 300 uważam za drobną przesadę

Ale po co za 2200 zł mogę sobie znaleść monitor full hd led z komputerem , który zje twojego na śniadanie.

Link to post
Share on other sites

To czy ktoś kupuje czy nie to jego sprawa. Wszystko zależy od portfela klienta. Faktów jednak nie da się podważyć. Ceny mówią same za siebie. A oddając sprzęt w z dwoma chłodzeniami i pudełkiem, dowodem zakupu za 300 uważam za drobną przesadę

 

 

chłodzenie swoją drogą, ale ten procesor nowy kosztował w sklepach 440zł to ile chcesz za niego dostać jak nie ma już nawet gwarancji?

Link to post
Share on other sites

za takie tematy powinien być WARN. to jawne naciąganie na kupno sprzętu po zawyżonej cenie .Sorry za offtop ale jak widzę takie coś aż krew zalewa. Wiem każdy ma prawo do wyceny swojego sprzętu itp, ale to forum komputerowe ludzie się tu znają na rzeczy także do autora ... tu nie znajdziesz kupca za takie pieniądze.. celuj na tablice :)

Link to post
Share on other sites

tak dla porównania, ja dałem za gtx 570 z pudłem 380 zł, za i5 3570k box 550 zł, za 2x4gb ddr3 patriot viper xtreme series II - 200 zł, resztę cześć miałem, ale powiedzmy że do tego zestawu dokładamy dysk 1TB(~100zł), płyta główna Pro3 (~170zł), zasilacz 500W(~100), fajna firmowa buda np. Fractal Desing Core 1000(~100), nagrywarka DVD(~20), scythe mugen (~80 zł) razem 1680, do tego nowy monitor fullHD (~250zł)

 

Łącznie 1930 zł... do tego jakiś windows, i mysz i mamy zestaw który będzie szybszy od twojego o jakieś 100-200%

Link to post
Share on other sites

sprzedający chyba sobie jaja robi jak on chce sprzedać taki sprzęt (no nie oszukujmy się słaby)za praktycznie ceny za jaką kupił sprzęt , ja za całość max dałbym 1180zł .@@kowalo17, no tak ceny są nawet o 150zł ale nik tego nie kupuję bo ceny są za wysokie jak za taki sprzęt 

Link to post
Share on other sites

Dobra każdy chce jak najdrożej sprzedać to logiczne. Nie ma o co sie kłócić w końcu jest sylwester. Mam pytanie z innej beczki mam kompa do zlozenia na plycie am2+. Na procka około 300 zł. Czy szukać czegos używanego czy lepiej coś nowszego troche gorszego. Komputer ma byc uniwersalny na zintegrowanej grafice. W gre wchodzą Phenomy II albo Athlony II

Edytowane przez kowalo17
Link to post
Share on other sites

Dobra każdy chce jak najdrożej sprzedać to logiczne. Nie ma o co sie kłócić w końcu jest sylwester. Mam pytanie z innej beczki mam kompa do zlozenia na plycie am2+. Na procka około 300 zł. Czy szukać czegos używanego czy lepiej coś nowszego troche gorszego. Komputer ma byc uniwersalny na zintegrowanej grafice. W gre wchodzą Phenomy II albo Athlony II

 

Jeśli będziesz kupował od kogoś kto ma takie wyczucie cen rynkowych jak Ty, to może wyhaczysz jakiegoś używanego athlona x4 640 za 300 zł

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...