Skocz do zawartości

Gigabyte GeForce GTX770 WF czy Asus Gtx 770 DCII ?


Recommended Posts

ja Gigabyte kupiłem w Agito za 1239. przesyłkę pobraniową kurierską miałem za free i dostałem 3 gry które sprzedałem za 120 zł. temperatury w spoczynku (17% wentylatorów) 27 stopni. przykładowo w BF4 nie przekracza 65, przy 48% wentylatorów. boostuje do 1215 MHz.

Link to post
Share on other sites

Widzisz, każdy posiada inną sztukę. Koledze złożyłem PCta z GTX 770 Gigabyte WF3. Karta w spoczynku ma od 25 do 28C. W maksymalnym stresie, sięgała maks 65C. Żadne cefki nie piszczą, chodzi normalnie. Ma obudowę Fractal Desing Core 3000. Zadowolony strasznie i na nic innego by nie zmienił tego modelu. 

Edytowane przez Quarantino
Link to post
Share on other sites

PS. A czemu miałby to robić? Kartę posiada od początku grudnia 2013. Czyli równy miesiąc powiedzmy. Wszystkie gry odpala na ultra w 1680x1050, cały czas stałe 60 klatek na sekundę (poza AC 4), bo ta gra jest tak dupowato z optymalizowana, że to mała bania.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

PS. A czemu miałby to robić? Kartę posiada od początku grudnia 2013. Czyli równy miesiąc powiedzmy. Wszystkie gry odpala na ultra w 1680x1050, cały czas stałe 60 klatek na sekundę (poza AC 4), bo ta gra jest tak dupowato z optymalizowana, że to mała bania.

 

Pozdro

chodziło mi o moją kartę u mnie 80c to mnorma

Link to post
Share on other sites

To musi być coś nie tak. Przy jego sprzęcie:

 

- i5 4670k

- asrock extreme 4

- 8gb 1600mhz cl9 hyper x

- xfx 650w bronze +

- fractal desing core 3000

 

Przy maksymalnym obciążeniu karty, maksymalnie miał 65C. 

 

Fakt, faktem, że obudowa ma niezły przepływ powietrza. Standardowo w obudowie 3 albo 4 wentylatory + dołożył swój jeden z targów PGA jaki otrzymał (enermaxa), obroty w obudowie ma ledwo na połowę tylko (ponieważ jak zrobił na full, to miał w pokoju zimę...)

 

Jeszcze na CPU ma chłodzenie thermalright hr-02 macho 120. Jak zrobił wszystko na pełne obroty (poza kartą graficzną), momentalnie musieliśmy się ubrać w bluzy, a i tak było nadal zimno w pokoju. 

 

Może też to ma wpływ na kartę, że ma taką temperaturę a nie inną (wszędzie bardzo dobry przepływ powietrza). 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

ja zmieniłem chłodzenie i temp spały o średnio 15c i nastała cisza :P wf3 trafia się że jest coś nie tak jedni trafią dobrą sztukę a inni  padake  blomby nie ma więc można kombinować oczywiście jak komuś się chce :D w asusie i evega  też trafiają się takie problemy :[

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...