Skocz do zawartości

telewizor 32 cale


Recommended Posts

witam  mama zamiar kupic tv ale kompletnie sie na nich nie znam a wiec to czego ja potrzebuje od telewizora to full hd rozdzielczosc i oby nie był za drogi w media expert sprzedawca doradził mi sony

czy znajde cos lepszego w tej cenie jesli chodzi o jakosc obrazu i ogolnie o funkcje przedwszystkim nie wiem na co zwracać uwagę przy kupnie telewizora  . i pytanie do kogos kto mial doczynienia z xboxem 360 czy jest widoczna roznica w obrazie pomiedzy hd ready a full hd?

KDL-32W655A http://www.sony.pl/product/tv-80-32-lcd/kdl-32w655a

 

Link to post
Share on other sites

Sony to trochę przerost formy nad treścią. Ja bym odradzał. Nigdy też nie sugeruj się tym co Ci doradzi sprzedawca. To ostatnia osoba która chce faktycznie pomóc,

 

Jeżeli TV będzie tylko do naziemnej, czy kablówki to FHD nie bardzo ma sens. X-BOX z tego co wiem też ma 720p, czyli hd ready, tylko skaluje do 1080p. To jaki TV wybrać zależy w największej mierze od budżetu. Rozglądałbym się za Samsungiem lub LG. Ostatnio często polecany jest też Philips.

Od siebie radzę kupić coś większego. Nawet do małego pomieszczenia 40 cali to dla mnie minimum ;)

Link to post
Share on other sites

Możesz też pokusić się o plazmę, Musisz jednak sporo poczytać czy Ci będzie odpowiadać. LCD, 42 cale - będzie ciężko.

Delikatnie wypadłem z tematu więc nie chce wskazywać konkretnych modeli. Jeszcze rok temu dobrym wyborem był LG 42LM620S, ale to sporo ponad budżet.

Link to post
Share on other sites

Ja mogę znów napisać kilka ciepłych słów o modelu W6. Pomimo iż zgadzam się, że sprzedawca to ostatnia osoba której można wirzyć o tyle model W6 jest dobrym kompromisem pomiędzy jakością obrazu a ceną.

Sam posiadam model W8 ale przed kupnem zastanawiałem się, czy nie wziąć W6. Szczęśliwym trafem wpadło mi trochę więcej gotówki i zdecydowałem się na wyższy model.

Naczytalem się testów i recenzji, choć jest ich znacznie mniej w porównaniu do testów dla W8.

 

Z rzeczy na jakie ja zwróciłem uwagę w modelu W6 to:

-jakość obrazu do ceny

-brak zbędnego dla mnie 3D

-porządne FullHD (podłączałem z pendrive materiały w różnych jakościach aby sprawdzić jak poradzi sobie ten TV)

-procesor grafiki X-Reality PRO taki jak w modelu W8

-motionflow XR 200Hz dla lepszej płynności obrazu przy oglądaniu meczy

-dobre skalowanie obrazu

 

Odnośnie X-boxa różnica w ready a full jest widoczna gołym okiem i to nie trzeba być expertem aby ją zobaczyć.

Mi bardziej pod konsolę podchodzą LEDy - moja subiektywna opinia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...