Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! :)
Chciałbym kupić telewizor do nowourządzonego gniazdka. Budżet to 2000zł.

Wymagania:
- 39/40 cali
- WiFi, Smart TV (mojej drugiej połówce zależy bardzo na TVN Player), przeglądarka internetowa
- bardzo dobra jakość obrazu (mam na myśli jak najlepszy obraz do podanego budżetu)
- zależy mi na braku 3d, gdyż wydaje mi się, że telewizor, który posiada taką opcję w tym budżecie, będzie miał inne (ważniejsze) parametry gorsze, bo producent musi na czymś oszczędzić, by zmieścić się w danej półce cenowej
- wejścia USB, HDMI, LAN

Telewizor będzie oglądany na wprost z odległości ok. 2.5m-3.5m (przynajmniej do wygaśnięcia umowy wynajmu mieszkania, czyli jeszcze 1.5 roku)
Zazwyczaj będzie służył jako... telewizor - czyli kablówka itd., filmy. Czasami podłączę PC, by obejrzeć mecz NBA w HD lub pograć w NBA 2k. I całkiem możliwe, że skusimy się na konsolę (dla takich gier jak Gran Turismo/Forza), lecz nie będzie to główna forma użytkowania TV.

Nie mam żadnych większych upodobań jeśli chodzi o marki, lecz Samsung, Sony (ciężko w tej kwocie...), LG, Philips oraz Panasonic to propozycje, jakich oczekuję. Mooooże Samsung będzie trochę lepiej odebrany...  :)  Boję się Toschiby - trochę strach przed nieznanym... W kwestii telewizorów nic o niej nie wiem.

Z góry dziękuję za wszystkie propozycje.
Pozdrawiam,
Karol. :)

Link to post
Share on other sites

Philips 42" LED 42PFL5008H 

 

Tylko ten:

 

http://www.agito.pl/telewizor-philips-42-led-42pfl5008h-3d-405-841475.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=841475

 

Dokładasz 300 zł ale TV po prostu MEGA. Każdy kto go zakupił tylko chwali ZERO złych opinii.  

 

3D - bardzo dobre

 

OBRAZ ŻYLETA

 

Smart TV itp. wszystkie bajery, dosyć nowy model - czyli wsparcie będzie na długo.

 

Głośniki bardzo zacne ! 

 

Cena jak za taki TV rewelacyjna.

 

Innych opcji brak w tych pieniądzach.

 

Dodatkowo oświetlenie ambilight. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z dołożeniem 300zł będzie problem, gdyż to prezent dla Nas od moich Rodziców... podali budżet, więc nie chcę go za bardzo naciągać, a i tak jestem wdzięczny, że chcą Nam go kupić. ;)
Philips ma 3d, a dla mnie jest to wadą jak już wcześniej wspominałem...
Na pewno nie znajdzie się nic tańszego, bez 3d, lecz o podobnej jakości obrazu, co ten wychwalany Philips?
Pozdrawiam,
Karol. :)

EDIT: Znalazłem coś takiego jak Samsung UE40F5500, LG 39LN575S, Panasonic TX-L39E6EK oraz Philips 39PFL4208H. Co o nich myślicie?

EDIT2:
Temat do zamknięcia. Kupiony został LG 42LA620S. :) Okazja za 1999zł.

Edytowane przez Karol1701
Link to post
Share on other sites

Owszem, okazja. Na Ceneo w dniu zakupu kosztował 2030zł, więc 30 zł w kieszeni :)
A co do Philips'a to niestety go nie było. A cena byłaby pewnie jeszcze większa, niż na Agito, bo Rodzice nie uznają zakupów przez internet, a miał być to prezent dla mnie oraz mojej drugiej Połówki.
I łatwo powiedzieć "dołóż" 3 stówki... :P dla mnie nie warto, gdyż już mam pewne wydatki w planach, a wolę inwestować w PC niż w TV, nie wspominając o tym, że to nie ja będę głównym użytkownikiem... kwestia wyboru, lecz dzięki za opinię i pomoc ;)
Pozdrawiam,
Karol.

Edytowane przez Karol1701
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...