Skocz do zawartości

Laptop dla starszej osoby do 2000


Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Szukam jakiegoś laptopa do 2k, dla ciotki koło 60 lat.

Zależy mi przedewszystkim na tym, żeby był w miarę solidnie wykonany i praca nie była z nim uciążliwa (typu słabo reagujący gładzik lub nadmierne grzanie się obudowy).

Dodatkowe wymaganie to system operacyjny.

 

Na początku miałem typ:

http://www.komputronik.pl/product/202155/Komputery/Laptopy/DELL_Inspiron_15_3521_i3_3217U-AMD7670M-4GB-500GB-W8_2YDND.html

 

Przeglądając forum, widzę że dużo osób proponuje laptopy lenovo. Wybrałem np.:

http://www.x-kom.pl/p/160994-notebook-laptop-15-6-lenovo-ibm-g500s-i3-3110m-4gb-1000-dvd-rw-win8-gt720m.html

 

Czy warto wybrać drugą opcję, względem tej pierwszej (trochę lepsze osiągi, i dużym plusem jest dwukrotnie większy dysk), czy polecicie coś innego.

Dodatkowo, jak prezentują się teraz laptopy od lenovo (chodzi mi o w mniejszym lub większym słowa znaczeniu trwałość, ponieważ dawno nie miałem już doczynienia z tą firmą i za bardzo nie jestem do niej do końca przekonany).

Link to post
Share on other sites

Ten dell jest w całkiem niezłej cenie. Procek i3 z niego to wersja niskonapięciowa. Je mniej prądu i wydziela mniej ciepła ale ma też niższa wydajność niż normalne i3.

i3 ulv ma podobną wydajność do pentiuma 2 core a może i nawet ciut wolniejszy jest.

 

Ode mnie LEnovo thinkpad e530c z pentium 2 core III Generacji. Lapek z serii biznesowej lenovo. Porządna i wykonana z dobrych materiałów obudowa.

 

Zresztą w zastosowaniach podstawowych typu net etc p2core zapewni komfort pracy na poziomie normalnego i3.....

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...