Skocz do zawartości

Radeon 7970 GHz Edition dziwne artefakty????


Recommended Posts

CPU:Intel Core i7 2600K 3,4 GHz
karta graficzna: AMD Radeon 7970 GHz Edition
dyski twarde:OCZ Agility 3 , WD6400AAKS
płyta główna: Asus P8Z68-V Pro
chipset Intel Z68
pamięć RAM:Corsair Vengeance LP CML8GX3M2A1600C9 4x4gb

Zasilacz Seasonic SS-760KM 760W

Windows 7 Home Premium 64bit

Witam we wrześniu zakupiłem AMD Radeon 7970 GHz Edition jako używana niby mało od 2 miesięcy zauważam dziwne zachowanie tzn czasem po hibernacji komputer startuje ale na ekranie zero reakcji efektami jakby karta była dalej wyłączona a monitor szuka sygnału, od czasu do czasu komunikat "sterownik ekranu amd driver przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność".

 

W grach typu BF4, BF3 zero problemu z wyświetlaniem grafiki zero zwisów ale czasem np oglądam youtube i wywala takie coś...  http://images64.fotosik.pl/508/a92395bf0ad4f399m.jpg oraz ostatnio przy aktualizacji win8.1 http://images61.fotosik.pl/506/aa9f85a2fca31ec2m.jpg oczywiście zaraz następuje reset systemu dzisiaj wywaliło przy YouTube taka szachownicę 3mm na 3mm różnokolorowych kwadracików na cały ekran potem komunikat o sterowniku i reset.

 

Płyta nie wspiera  PCI Express 3.0 ale zastanawiam się czy przypadkiem czy ktoś nie używał tych kart w koparkach do krypto-walut czy ich nadmiernie nie wyeksploatował ????

Link to post
Share on other sites

Mam gwarancje ale juz niechęć do tej karty... tzn mam na 1wlasciciela nie wiem jak uderzyć do sklepu bo teoretycznie nie na mnie są papiery... i nie wiem jak to opisać bo mi powiedzą ze u nich karta normalnie pracuje..A nie chce mi się jej 3 razy wysyłać...


No nic Dzięki za pomoc karta trafiła na serwis zobaczymy co z nią za 3 tygodnie....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...