Skocz do zawartości

Google.pl - Zablokowane? Błąd z połączeniem.


Recommended Posts

Witam. Od już bardzo dawna mam bardzo dziwny problem - mianowicie:

 

- Strona główna Gooogle ( + teraz już wszystkie STRONY GŁÓWNE ) nie działają.

 

Problem wystąpił pierwszy raz, kiedy na Skype miałem wirusa, który wysyłał do wszystkich linki z tym właśnie wirusem ( ''Hej! to ty na tym zdjęciu : www.....com ) - z swego czasu dość popularny ( chyba pod koniec wakacji ). Pobrałem wtedy darmowego Avasta i usunąłem szkodnika. Wtedy pierwszy raz strona Google.pl nie działała, ale naprawiałem ją uruchamiając ponownie komputer. Później problem zniknął ( 1 miesiąc ) - potem padła całkowicie ( na WSZYSTKICH przeglądarkach ). Używałem po tym strony głównej wp.pl, ale ona i niedawno padła. Szperając jakoś udało mi się z powrotem uruchomić stronę startową Google. Niestety padła niedawno i teraz jestem bez jakiejkolwiek wyszukiwarki. Wpisując strony z palca ( np. www.benchmark.pl ) - nic się nie dzieje. Internet działa bezproblemowo. Żadnego antywirusa obecnie nie mam - jedyny program jaki mam odpalony to ''AVG LinkScanner 2012v.''. Patrzyłem i nie blokuje mi ona ( tak mi się przynajmniej wydaje ) stron startowych. Przypuszczam, że coś mogło się pokiełbasić w czasach odległych, kiedy usuwałem tego wirusa ze Skype. Wtedy Avast pamiętam pobanował mi trochę stron, ale usuwając go NA PEWNO usunąłem strony mi znane z tych jego rejestrów.

 

Jeśli wiecie jak można naprawić mi normalne funkcjonowanie stron startowych ( Szczególnie Google.pl ) to napiszcie. Używam Firefoxa ( najnowsza wersja ).

 

Wszelkie pytania piszcie poniżej.

Edytowane przez HarryJump
Link to post
Share on other sites

Okej. Zrobiłem 1 skan, usunąłem wszystko, ponowne uruchomienie, zrobiłem 2 skan i oto co wyszło:

 

*( Google.pl jak narazie działa na Firefoxie. )

 

 

 

# AdwCleaner v3.016 - Log utworzony 29/12/2013 o 16:20:30
# Aktualizacja 23/12/2013 przez Xplode
# System operacyjny : Microsoft Windows XP Dodatek Service Pack 3 (32 bits)
# Użytkownik : ABC - ABCD-00CE4F73F3
# Ścieżka : C:\Documents and Settings\ABC\Moje dokumenty\Pobieranie\AdwCleaner.exe
# Opcja : Szukaj

***** [ Usługi ] *****


***** [ Pliki / Foldery ] *****


***** [ Skróty ] *****


***** [ Rejestr ] *****

Klucz Znaleziono : HKLM\SOFTWARE\14919ea49a8f3b4aa3cf1058d9a64cec

***** [ Przeglądarki internetowe ] *****

-\\ Internet Explorer v8.0.6001.18702


-\\ Mozilla Firefox v26.0 (pl)

[ Plik : C:\Documents and Settings\ABC\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\mml7xvwm.default\prefs.js ]


[ Plik : C:\Documents and Settings\Dudus\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\yz445glo.default\prefs.js ]


-\\ Google Chrome v31.0.1650.63

[ Plik : C:\Documents and Settings\ABC\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\User Data\Default\preferences ]


[ Plik : C:\Documents and Settings\Dudus\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Google\Chrome\User Data\Default\preferences ]


*************************

AdwCleaner[R0].txt - [39276 octets] - [29/12/2013 16:00:16]
AdwCleaner[R1].txt - [1229 octets] - [29/12/2013 16:20:30]
AdwCleaner[s0].txt - [36829 octets] - [29/12/2013 16:06:30]

########## EOF - C:\AdwCleaner\AdwCleaner[R1].txt - [1350 octets] ##########
 

Edytowane przez HarryJump
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...