Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] Nowiuteńka płyta z gwarancją!!! Sam wybierz!!!


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów zainteresowanych zakupem nowiuteńkiej płyty głównej z 24 miesięczną gwarancją w Komputroniku!!! Sprawa wygląda tak, oddałem uszkodzoną płytę na gwarancję, w międzyczasie zakupiłem coś innego, po pól roku mordęgi z nimi zdecydowali, że oddadzą mi nowiuteńką płytkę. Jako, że nowa jest mi nie potrzebna do codziennej pracy to zamierzam ją odebrać i sprzedać po kosztach. Mam do wyboru 4 modele, które mi zaproponowali:

 

na socket 775:

 

- ASUS P5QD TURBO

- GIGABYTE GA-EP45T-UD3LR

 

na socket 1156:

 

- ASUS P7H55D-M EVO

- GIGABYTE GA-P55A-UD3

 

Zainteresowanych zakupem proszę o kontakt gg 5511841 lub email: mcr88@o2.pl a nawet telefonicznie ale numer podam poprzez gg lub mail :P

 

Płytkę odbiorę od nich, wystawię na allegro czy jak kto woli, zero ściemy, same konkrety. Co do ceny to wyjściowa to 399pln ponieważ każda z tych płyt chodzi po znacznie więcej ale oczywiście możemy się dogadać bo w tym momencie zwrot tej płyty to taki bonus dla mnie :D Jednak interesuje mnie tylko gotówka, nie zamieniam się, chyba, że ktoś zaproponuje coś ekstra :P Dodatkowo gwarancja z Komputronika gwarantuje serwisowanie na terenie całej polski w każdym punkcie Komputronika!!!

 

Pozdrawiam i czekam na oferty!

Link to post
Share on other sites

Widzę iż zainteresowanie moją ofertą jest zerowe :D Trudno, jutro biorę pierwszą lepszą i wystawiam na allegro za 300-350pln bo nie mam zbyt wiele czasu a chcę mieć już ten przykry epizod za sobą. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...