Skocz do zawartości

Zasilka di 250zł


Recommended Posts

Tylko, że Real Power ma więcej wtyczek, dłuższą gwarancję, jest cichszy, mniej prądożerny.

Oj nie ładnie takie głupoty gadać :D

1. Wtyczek to OCZ ma więcej (CM ma o 1 więcej moxel a OCZ o 2 więcej SATA)

2. CM ma 2 letnią gwarancję a OCZ 3 letnią.

3. Oba są praktycznie bezgłośne więc któryś nie może być bardziej bezgłośny.

4. Czy 50gr więcej za prąd miesięcznie to tak dużo ??

5. OCZ ma mocniejsze linie 12V (max 504W a CM tylko 408W)

6. I na koniec OCZ jest tańszy.

 

Myślę że teraz wybór jest prosty :D

Link to post
Share on other sites

5. OCZ ma mocniejsze linie 12V (max 504W a CM tylko 408W)

100w różnicy na najważniejszych liniach. IMO wybór prosty jeśli patrzeć na moc zasilacza.

 

Prawda jest taka że co być nie wybrał to i tak będziesz zadowolony. Te zasilacze różnią się jedynie drobnostkami.

Link to post
Share on other sites

No to teraz mnie zagiąłeś :D Hmmm ale dziwne, że 2 lata jak na karcie gwarancyjnej dołączonej do zasiłki pisze 5lat. W sumie kumpel kupił ostatnio Silent Pro m600, a tam dołączona jest identyczna na 5 lat. Dzięki za info :D, przynajmniej już nikogo nie wprowadzę w błąd.

Link to post
Share on other sites

CM ma 5 lat gwarancji przynajmniej ten model.

Tak jest napisane na stronie producenta, wejdź sobie do jakiegoś sklepu i znajdź mi z 5-letnią gwarancją :D

http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/246607

Mam CM Real Power M700 i mam 5 lat GW. Tyle, że zamiast do sklepu odsyłam go kurierem do producenta (na koszt odbiorcy).

Link to post
Share on other sites

czyli ten seasonic czy OCZ???

http://www.komputronik.pl/index.php/product/88762/Podzespo_y_PC/Zasilacze_do_obud_w/Seasonic_S12_650_650W_wyprzeda_.html

i jeszcze jedno pytanie o co chodzi z tą wyprzedażą (pisze że rysy na obudowie i w pudełku zastępczym) warto to brać cały czas mam chętkę na OCZ MOdXStrem PRO 500W

Poza tym nie ma już tych OCZ-tów...w komputroniku

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...