Skocz do zawartości

TV 55-60 cali (Xbox: One 5500)


Recommended Posts

Witam, ostatnio złożyłem komputer: http://www.morele.net/inventory/info/CHsAkL/. doszedł Xbox: One Polecam jak ktoś chcę go zamówić z strony: http://www.redcoon.pl/B503703-Microsoft-Xbox-One_Konsole-Xbox-360 Najtaniej w internecie. A teraz szukam dobrego TV do niego kwota którą mogę przeznaczyć to (MAX) 5,500 zł wymagania:

55-60" mam dość mały pokój ale sprawdzałem zmieści mi się mam te 2 metry wymagane :D

3D Bez niego ani rusz czy Pasywne czy te drugie (nie pamiętam) obojętne mi ma być :D

Dobra jakość obrazu (chyba logiczne :D)

matryca może być "błyszcząca" gdyż moje oświetlenie może jest dość mocne zasuwam roletę i jest dobrze bo te rolety nie prześwitują :D

Firmy które NIE wchodzą w grę: Thomson, Philips (czemu to przecież dobra firma!? A otóż z tego co dowiadywałem się w MM w Toruniu to produkuje je jakaś Chińska słaba firma a philips to tylko sprzedaje pod swoją nazwą) i inne No- Namy :D

W MM jest taki TV szajsunga który jest strasznie ciemny jak się podejdzie a czym się jest dalej tym jest jaśniejszy co to jest!?

Jak coś jeszcze dopisać to piszcie :D


Dobra, wybór padł na szajsunga 46" w MM za 4700... Mały inpunkt lag fajny pilot 3d dobry obraz i kamerka internetowa w TV :D

Link to post
Share on other sites

Dobrą rzecz pod konsolę wyrwiesz spokojnie za 5,5 tysiaka. Do znudzenia będę pisał o Sony W805, bo sam mam i jestem mega happy.

Skrótowo do tego co podałeś:

-3D pasywne + 4x okularki

-mocarny procesor grafiki X-Reality PRO

-wszelakie niezbędne gniazda

-obraz igła, tyle że od razu po rozpakowaniu podełka i podłączeniu zabierz się za własne ustawienia bo fabryczne są słabiutkie i 90% modeli zeszłorocznych obrazem wyprzedziłaby W8. Ja trochę pokombinowałem i jest różnia b.duża w obrazie a przede wszystkim w głębi czerni!

 

Na XBoxach się nie znam, bo używam jeszcze PS3, także nie umiem odpowiedzieć Ci, czy na 100% będzie kompatybilne z X-One.

Edytowane przez eeMee
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...