Skocz do zawartości

Klawiatura dla gracza do 300zł


Recommended Posts

Klawiatura mechaniczna mnie nie ciągnie. Podświetlenie musi być z racji, że często gram przy zgaszonym świetle. No i dochodzi jeszcze jeden czynnik, mianowicie by podświetlone klawisze były w miarę widoczne np. gdy klawiaturę mam przed sobą, a nie siedzę nad nią bo czytałem komentarze dotyczące jednej klawiatury dosyć dobre ale wszyscy na to narzekali właśnie.

 

Hmm, a sidewinder x4?

 

Zastanawiałbym się między SteelSeries Apex Raw, Sidewinder x4 i  Mad Catz Cyborg. Podobno by wykorzystać pełny potencjał Roccat isku trzeba mieć myszkę Roccat Kone co mnie lekko intryguje.

Link to post
Share on other sites

Podobno by wykorzystać pełny potencjał Roccat isku trzeba mieć myszkę Roccat Kone co mnie lekko intryguje.

 

By wykorzystać pełen, tak ale kto by na to patrzył? Chodzi tylko o łączenie makr i ładne kolorki podświetlenia.

Nie polecam Isku, wykonanie stoi na bardzo niskim poziomie.

X4 ma zwalony 'merykański układ klawiszy z długą spacją co w naszych rodzimych warunkach pisania nie pasuje.

Link to post
Share on other sites

To może Logitech G105 lub Gigabyte Gaming Keyboard K8100? Bo SteelSeries mi się podoba ale kłuje mnie w oczy jednak tylko białe podświetlenie czy może się mylę i ma inne?

 

@Mój wybór padnie chyba na Logitech g110

Edytowane przez Sharimsejn
Link to post
Share on other sites

Dołączę się do tematu, bo szukam w podobnym przedziale cenowym. Biorę pod uwagę Roccat Isku FX, Logitech G510 oraz Logitech G110. Któraś z nich wyróżnia się na tle innych? 

 Trochę poczytałem na temat g510 i radzę ci zajrzeć na wady w ceneo. Za tą cenę zdecydowanie bym ja odpuścił.

Link to post
Share on other sites

Cyborg V7, na to padł mój wybór. Obejrzałem kilka małych testów i chwilę poczytałem. Najwyżej będę żalował i kupię inną xd. Niebawem napiszę jak wrażenia, a za jakiś czas czy nadal wszystko dobrze funkcjonuje.

Edytowane przez Sharimsejn
Link to post
Share on other sites

katarzyno temat jest o klawie, a ty wyjeżdżasz z myszką. Pzdr. Co do tematu to napisałem do sklepu, a odpowiedź to:

"Dzień dobry. Gdzie w opisie jest informacja o dołączonych sterownikach?" Wtf? o.0 Ta płytka nie jest mi potrzebna jakoś niesamowicie bardzo bo już pobieram software ze strony ale przynajmniej będę się mógł odwdzięczyć komentarzem/opinią :]

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Hej, przepraszam, faktycznie to temat o klawiaturze, ale jak zobaczyłam "dla gracza", to mi się jakoś z myszką skojarzyło :) Myszka oprócz do pracy byłaby używana do grania w LOL'a. Całymi dniami. Budżet? Wydam tyle, ile trzeba, byleby nie słyszeć ciągłego "klik, klik, klik". Dzięki, za link, znajdę tę myszkę dostępną gdzieś w Polsce?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...