Skocz do zawartości

Następca GT440?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Pepis,

Recommended Posts

Witam. Chciałbym zakupić kartę graficzną do 650zł. Ma być typowa do gier- Rivals, assasin creed black flag aby płynnie chodziły. Aktualnie mam słabą GT440 która po 2 latach już nie starcza.

Procesor: intel i5 2310 4x 2.9 Ghz

Płyta głowna gigabyte ga-h61m-ds2

Zasilacz: noname 450W

Link to post
Share on other sites

Zanim kupisz nową kartę graficzną podaj dokładną nazwę zasilacza, ponieważ okazać się może, że to zasilacz z czarnej listy i lepiej dać te 200 zł na nowy zasilacz.

Jeśli już to do rozdzielczości FullHd przy 650 zł  znajdziesz GTX 660 luc R9 270. Jeśli nie jesteś fanbayem nvidia to możesz brać R9 270 ponieważ ma troche lepsze wyniki od 660.

Edytowane przez dudix22
Link to post
Share on other sites
GT440 która po 2 latach już nie starcza

 

Pulpit już nie działa płynnie? ;)

 http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-7790-1gb-ddr5-128-bit-hdmi-dp-dvi-box-gv-r779oc-1gd-569226/

i wymagany zasilacz:

http://www.morele.net/zasilacz-be-quiet-pure-power-l7-530w-80plus-bn106-pendrive-16gb-w-zestawie-599501/

 

Pozwoli on na kolejną modernizację na karte o poborze ~180W

Edytowane przez Bichits
Link to post
Share on other sites

Może i pulpit działa płynnie ale mi chodzi o kartę do gier. Komputer to zestaw kupiony w sklepie... GT440 Asusa jest po prostu słabe.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Ode mnie taki zestaw. 

zasilacz i grafika

Grafika sporo mocniejsza od w/w hd 7790. Jeżeli masz monitor fhd to większość gier na średnich/wysokich a jeżeli hd to wysokie/ ultra pod warunkiem że nie przesadzisz z wygładzaniem. Zasilacz porządna marka. Sprawność 80 plus. Wystarczający do twojego zestawu.Wg mnie warto dopłacić. Jeżeli nie masz jeszcze bf 4 to tutaj masz grafikę z bf4 tylko o 30zł zdrożej.

Edytowane przez untited898
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...