Skocz do zawartości

Recommended Posts

Najbliżej mi do Revoltec Thermal Grease Diamond ze względu na niezłą wydajność i łatwość nakładania co w moim przypadku jest bardzo ważne.

Ma ktoś tę pastę? Chyba, że coś innego mi polecicie wydajnego i łatwego w nakładaniu?

Do swojego chłodzenia Spartana dostałem 0,5g Thermal Grease (jakieś zwykłe) i były męczarnie z nakładaniem :), straciłem całe 0,5g (nie za dużo?).

Link to post
Share on other sites

Ja polecam AS V , dobrze się sprawuje u mnie na quadzie , a problemów z nakładaniem nie miałem żadnych. W sumie nakładanie jest proste ziarnko ryżu na środku rdzenia i nałożenie na to chłodzenia.

Link to post
Share on other sites

dobrze Ci wiadomo nie dawaj sie kitowac zadnym ryzem pasty ma byc tyle ile potrzeba tzn tyle by niezostala zadna wolna przestrzen pomiedzy procem a radiatorem

 

nie raz nie dziesiec widzialem juz po zdjeciu starych radiatorow nalozenie na ziarnko jakiegos gow.. - przeswity i pustostan az glowa boli

 

rev diamond jest bardzo dobra za swoja cene i ilosc do nie ekstremalnych zastosowan w zupelnosci wystarczy

Link to post
Share on other sites

Ja mam tą pastę Thermal Grease Diamond i powiem, że jest świetna - nakładanie jej tym pędzelkiem to czysta przyjemność, a i temperatura w porównaniu do zwykłej silikonowej spadła o jakieś 8C. Kiedyś czytałem test to wypadła bardzo dobrze w porównaniu do droższych.

Link to post
Share on other sites

dobrze Ci wiadomo nie dawaj sie kitowac zadnym ryzem pasty ma byc tyle ile potrzeba tzn tyle by niezostala zadna wolna przestrzen pomiedzy procem a radiatorem

 

nie raz nie dziesiec widzialem juz po zdjeciu starych radiatorow nalozenie na ziarnko jakiegos gow.. - przeswity i pustostan az glowa boli

 

rev diamond jest bardzo dobra za swoja cene i ilosc do nie ekstremalnych zastosowan w zupelnosci wystarczy

 

masz racje Lopez

lepiej to porządnie kartą rozsmarowac :)

Link to post
Share on other sites

Fakt z tym nakładaniem ziarnka ryżu to trochę przesadziłem , ale co do rozprowadzania na cały rdzeń to fakt można zrobić i tak , a można po prostu trochę na środek i nałożyć chłodzenie (u mnie tak akurat zadziałało , tempy idle 33 , stress 63).

Link to post
Share on other sites

Nie prawda...

Arctic Silver 5 to już przeszłość dobra ale już mija się z celem

http://chlodzenie.net/wp-content/upload ... spasty.png

 

Posiadam Revoltec Thermal Grease Diamond 6G i jest bardzo dobrze (wykres potwierdza że jest wydajniejsza) jest to kolejny post w którym polecam Revoltec'a i podaję ten wykres jednak wszyscy polecają Arctic Silver 5...

Link to post
Share on other sites

Nie prawda...

Arctic Silver 5 to już przeszłość dobra ale już mija się z celem

http://chlodzenie.net/wp-content/upload ... spasty.png

 

Posiadam Revoltec Thermal Grease Diamond 6G i jest bardzo dobrze (wykres potwierdza że jest wydajniejsza) jest to kolejny post w którym polecam Revoltec'a i podaję ten wykres jednak wszyscy polecają Arctic Silver 5...

 

Gdy temp są bardzo podobne

AS5 daje sobie dalej spokojnie rady

 

a ja mam Arctic Cooling mx-2

Link to post
Share on other sites

Sorki, że się podpinam, ale aktualnie mam pastę Zalman STG1 i chcem ją wymienić na coś wydajniejszego, bo mam wysokie temperatury na CPU idle 43 w stresie do 61 stopnie po OC. Czy STG2 jest wydajniejsza od STG1? Jutro zmieniam proca na PII X4 965 rewizja C3 i chcem go bardziej schłodzić, ale czy STG2 będzie opłacalna, skoro teraz mam jeszcze trochę pasty STG1 od Zalman'a.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...