Skocz do zawartości

AMD 4x3.6GHz, 8GB, 1000HDD+120SSD, HD77902GB


Gość Aliquantus

Recommended Posts

Gość Aliquantus

Tylko pojawia się problem. Chciałem sprzedać wszystko, aby za otrzymaną kasę kupić laptopa. Nie chcę zostać bez komputera. Za całość dałem prawie 3700zł ok. 3 miesiące temu. Jeśli teraz udałoby mi się wszystko sprzedać, to i tak byłbym stratny kilka stówek. Jeśli będę sprzedawał na części, to będę stratny jeszcze więcej. Nie ma się co oszukiwać, ceny poszły w dół o kilkadziesiąt zł na niektóre komponenty.

Ponadto składałem na morele zamówienia na kilka części jednocześnie, a robiłem to po raz pierwszy i zrobiłem źle, bo mam na jednym paragonie dysk, procek i kartę graficzną, a na innym kilka kolejnych części i na jeszcze jednym resztę - łącznie chyba trzy paragony. Z tego powodu miałbym problem ze sprzedażą poszczególnych części, no chyba że ktoś kupiłby bez paragonu, ale to spowodowałoby znaczny spadek wartości danego komponentu zapewne.

 

Tak naprawdę, gdybym miał sprzedawać na części, to sprzedałbym tylko kartę graficzną i procek, by wymienić na mocniejsze.

Edytowane przez Aliquantus
Link to post
Share on other sites

Paragon to nie problem. Mozna skserowac, poprosic o duplikat etc.

 

Co do allegro trzeba bylo wystawic bez ceny minimalnej ... i dac cena startowa taka jaka masz minimalna...

Wynik praktycznie ten sam a aukcja tansza....

Edytowane przez sadys
Link to post
Share on other sites
Gość Aliquantus

Gdyby komputer się nie sprzedał (a pewnie tak będzie :P), to mogę odsprzedać komuś Windows 8, bo nie podoba mi się, wolę wrócić do Windows 7.


Podbijam, nadal aktualne. Zapraszam do licytacji ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...