Skocz do zawartości

Czy opłaca się $ tę płytę?


Recommended Posts

Witam więc mam pytanie czy opłaca mi się kupię tę płytę MSI X58 Pro-E http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... Pro_E.html

Oczywiście nie w tym sklepie lecz z innej ręki za jedyne 89zł nieużywana jedynie odpakowana. Dlatego czy mi się opłaca kupić ten produkt pod przyszłościowego pc?

Płyta oczywiście pod i7 potem resztę bym dokupił.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście że sprawna nawet na gwarancji. Lecz obawiam się ponieważ nie znam cen podzespołów z lepszej pułki do niej. Czyli ile kosztuje taki i7 oraz czy koniecznie trzeba 3moduły po 1gb czy jeden po 2 gb ponieważ też mam możliwosć zadobycia i się pytam. Poczekam jeszcze na wypowiedzi innych uzytkowników może coś ze strony technicznej.

Link to post
Share on other sites

Ja Cię nie chcę martwić ale to chyba był jakiś błąd, bo płyta już kosztuje 729 zł. :D

A za taką kasę to możesz spokojnie wyrwać jakiegoś Gigabyte.

Link to post
Share on other sites

Takich okazji jest jak na lekarstwo.Prawie wcale.Kolego po prostu masz szczęście, że dostajesz płytę za 90zł która w rzeczywistości kosztuje pół tysiąca złotych.Bierz i jak sprawna to sprzedawaj i bierz pod AMD coś dobrego np z 955 BE

Link to post
Share on other sites

Matko moja ludzie wrzućcie na luz. Części nie kupuje w łomży a broń boże od rumunów ! Sklep znajduje się blisko Szczuczyna i to nie jest jakaś duża organizacja tylko średni sklep z podzespołami do pc a że wspólnikiem prowadzącym jest mój brat cioteczny to zawsze opuszcza z scenki :D No a co ma u siebie w domu z pc co porzebuje to odda zawsze może.

Zreszto wszystkiego tam i tak nie kupie cięszko na taką obniżkę brata naciągnąć :P takie podzespoły jak proc oraz pamięci będe musiał po cenie rynkowej kupić..

A z płytą miałem takiego fuksa sam sie zdziwiłem jak h :P dobrze trafiłem chyba trafiłem na szczęście przez te lata :P Swoją drogą ciekawe zresztą co on sobie myśli jak do niego przychodzę pewnie rozbuj w biały dzień :)

Niektóre części zakupuję równierz inną drogą.

 

Ok mam płytę lecz uzytkownik lopez2 ciągle chrzani mi abym ją sprzedał i kupił co innego czyzby pod AM3 ? jeżeli jakieś propozycje to proszę pisać jaką płytę za kasę od 600 do 700zł

Link to post
Share on other sites

On wszystko ma za pół darmo

A pieniądze na drzewie rosną

Ostatnio napisał że zamówił radeon coś 58 czy 59 i że czeka na przesyłkę a na drugi dzień post że już ma...

 

Z resztą jak już masz taki status na Benchmark.pl to chyba coś wiesz o komputerach :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...