Skocz do zawartości

Oryginalna szybka do galaxy s3


Recommended Posts

Tak jak w temacie. Pękła mi szybka w telefonie. Potrzebuje oryginalnej szybki od samsunga ponieważ większość to podróbki wykonane z jakiegoś słabego szkła, a mi zależy na gorilla glas 2. LCD mam cały, ale prawdopobnie ekraniki te kupuje się całe z wyświetlaczem. Czy ktoś wie gdzie mogę takie oryginalne części do tego telefonu kupić? Nie ufam jakoś aukcjom allegro.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Niestety nie zgadzam się z przedmówcą 

eVerest .

 

Na przentowanej aukcji wcale nie ma oryginalnej szybki do i9300. To jest podróba pisana dużymi literami. Otóż w Samsungach i9300 Galaxy S3 szybki  w oryginale występowały tylko i wyłącznie z całymi kompletami, a to jest ekran dotykowy, szybka, wyświetlacz, ramka. Dosłownie cały moduł. Przedstawiam poprawne kody wszystkich wersji kolorstycznych: GH97-13630A, GH97-13630B , GH97-13630C , GH97-13630D , GH97-13630E oraz GH97-13630F .

 

Oto sprawdzony sklep, który na prawdę może się poszczycić szerokim asortymentem, a przede wszystkim autoryzacją Samsunga.

 

Spójrz kolego na ten wyświetlacz : http://www.emobilen.pl/wyswietlacz-lcd-samsung-i9300-galaxy-s3-bialy-gh97-13630b-ekran-dotykowy-szybka-dotyk-digitizer.html .

 

Oczywiście nie mówię, że samej szybki nie da się wymienić Bo oczywiście da i to za fajne pieniądze. Szybka ok. 50-90 zł + wymiana 100 zł Gdzieś tak. Jednak są pewne minusy, a to jest na pewno fakt, że może dostawać się kurz pod szybkę na wyświetlacz, a po jakimś czasie szybka może się całkiem odklelić No i jeszcze jedno :) nazywajmy rzeczy po imieniu: na przedstawionej aukcji jest Allegro jest podrobiona część, a w Mobilen Kraków oryginalny wyświetlacz do Samsung S3 Galaxy i9300 .

 

Pozdro :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...