Skocz do zawartości

Splinter Cell CONVICTION - oficjalny temat


Recommended Posts

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20091111045856/splintercell/images/thumb/4/47/Splinter_Cell_Conviction_Cover.jpg/480px-Splinter_Cell_Conviction_Cover.jpg

 

Tworzę ten temat, żeby ujednolicić dyskusję na temat SCC, poniewaz sa pewne problemy z gra a robienie kilkunastu tematów do kazdego problemu nie ma najmniejszego sensu.

Wpisujcie tutaj Wasze opinie na temat nowego dziecka ubisoftu, a także ewentualne problemy i porady do nich. Mam nadzieje, ze topic się utrzyma podobnie jak ten z AC2.

 

Co ja mogę na temat gry powiedzieć? Nie powiem, zeby mnie specjalnie urzekła. Jest ładna, jest grywalna, jest miejscami oryginalna, ale to juz nie ten sam, stary dobry Sam Fisher z zielonymi goglami. Rozgrywke poniekąd spłycono, co nie znaczy ze jest zła, jest... poniekąd konsolowa. Czy to źle? Jak dla mnie, niekoniecznie :).

Sama gra jakas trudna specjalnie nie jest, chociaz tryb Realistyczny potrafi napsuć krwi w niektórych miejscach. Na normalu grę ukonczyć można w 7-8 h. Na realistycznym trzeba doliczyc z 2h na powtorki frustrata ;D.

 

Graficznie, jak wyzej wspomniałem, gra prezentuje się całkiem okazale. Silnik UE 2.5 mocno się juz zestarzał co widać po optymalizacji (sprzęt z sygnatury ciagnie grę w FHD w przedziale 20-30 klatek, zaleznie od miejsca i ilosci swiatło-cienia), ale juz zmniejszenie rozdzielczosci do 1440x900 pozwala cieszyc sie pelnia detali i 40-50 klatkami. Znakiem tego, jak mawiali, ze moj g92 nadaje się do zmiany :D.

 

Z dodatkowych trybów, wyróznic nalezy 'Tajne operacje'. Tryb moze nie oryginalny, ale dostarcza mi mase frajdy i odstresowienia po godzinach w robocie i na korkach. Coop działa, ale jak do tej pory gralem tylko z gosciem, który wyraznie pomylil klimaty i postanowił rozwalić mapę na kawałki co powodowało włączanie alarmu co rusz :). Wniosek? Znajomek i komunikator głosowy, bo bez tego lipa.

 

Grę zakupiłem w wersji kolekcjonerskiej w MM za 139 zł ze wzgledu na figurkę i soundtrack. Od strony technicznej nie mam z nią najmniejszych problemów. Nic się nie wysypuje, nie crashuje, nie płacze po nowe stery i nie freezuje.

 

I końcowy werdykt... mocne 8/10. Byłoby pewnie 9, gdyby nie dwie rzeczy - optymalizacja i miejscami IDIOTYCZNA fabuła, o której z litosci nie wspomniałem powyzej. Wyzej jak 8 nie bedzie jeszcze z innego powodu - to NIE JEST Splinter Cell jakiego znacie... I to tyle. Zapraszam do dyskusji :).

Link to post
Share on other sites

Przeszedłem usunąłem zapomniałem ... odskocznia jak dla mnie od mw2...

 

całą grę można przejść na kucki :D

 

poziom trudności REALIZM ... hmmm wystaję całą nogą zza biurka idzie koleś z latarką i mnie mija :) i gdzie tu realizm ...

 

Beznadziejnie ustawione pkt. kontrolne...

 

Grałem w multi ale szału nie ma...

Spoko opcja z ulepszaniem broni, kostiumu i ekwipunku za to +

Osobiście nie lubię tego typu zakradanek CHOĆ !!! Metal Gear Solid 1 skończyłem ze 3 razy..ehh walka z Ninja w biurowcu gdzie się waliło na lewo i prawo z karabinu ehh to były gry na dłuuuuuuuugie dniiiii!!!

Link to post
Share on other sites

Tak, po spatchowaniu gra odblokowała mi te elementy na które zużyłem kod wczesniej :D

Ja mam 1.02 i nadal nie mam Shadow Armor...

 

Chyba reinstall gry zrobię.

 

edit:

Nie pomógł - nadal brak dostępu do Shadow Armor - kod "wykorzystany"... Sporo ludzi z Polski ma ten sam problem z kodami na dodatkową zawartość.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam , mam taki problem z grą . Załacza się czarny ekran po 2 sekundach wywala do pulpitu nie wiem co mam zrobić prosze o pomoc , mam najnowszego DirectX i najnowsze stery do grafy 10.6. gra oczywisćie orginalna

komp: AMD ATHLON x3 435 ,2GB ramu grafa HD5750

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...