Skocz do zawartości

Myszka do 200 zł do Dota 2


Recommended Posts

Witam, poszukuje myszki do gry głównie w Dote do 200 zł +/-. Myszka musi być ze sklepu neo24.pl. Mnie zainteresowała ta myszka (http://www.neo24.pl/?p=saitek_mad_catz_r_a_t_5_gloss_black) ale może doradzicie mi coś ciekawszego. 

 

Bardzo fajna, ładna i wygodna mysz ale niestety często reklamowana z powodu padających sensorów laserowych. Znajomemu działała miesiąc i zdechła od tak po prostu. Nie polecam!

 

A popatrz na a4 tech bloody v7, v5 lub v8

 

Konstruowana niby z naciskiem na FPS'y ale do doty powinna być również bardzo dobra

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

A popatrz na a4 tech bloody v7, v5 lub v8


Zastanowię się nad V8.

 

 

Bardzo fajna, ładna i wygodna mysz ale niestety często reklamowana z powodu padających sensorów laserowych. Znajomemu działała miesiąc i zdechła od tak po prostu. Nie polecam!


Myślałem, że działa trochę dłużej  :rotfl: genius gila padła mi po prawie 3 miesiącach, nie będzie chciało mi się znowu latać z reklamacjami. 
Link to post
Share on other sites

 

 

A popatrz na a4 tech bloody v7, v5 lub v8   Konstruowana niby z naciskiem na FPS'y ale do doty powinna być również bardzo dobra

Konstruowane to były z naciskiem na wyciąganie pieniędzy. Te myszy nie są po prostu precyzyjne.

Do FPS'ów zrobili na przykład AK-47 oraz pierwszego X748, obecnie zdzierają pieniądze...

 

 

Jak trzymasz mysz?

Jaką masz podkładkę?

Ilu DPI używasz?

Do czego będziesz jej używał?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Podepne się pod temat. Poważnie myślałem nad serią bloody. Ale jak jej nie polecacie też nie wiem co teraz wziąć

 

Mysz trzymam prawą ręką 

Zwykłą średnią szmacianą 

używam myszy a4tech opto 013d za 20zł i nie znalazłem niestety póki co lepszej

Gry również FPS, photoshop, obsługa systemu

 

Akceleracja w windows musi zostać, bez niej nie potrafię niczego zrobić dobrze 

Mysz powinna być średniej wielkości, nie za wysoka i nie za ciężka 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...