Skocz do zawartości

Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.


Recommended Posts

60 km w taki upal...Widze ze bardzo cenisz sobie towarzystwo 2 pedalow ;) 

ok, ten zart nie byl smieszny ale od goraca mi sie mozg przegrzal, gratuluje wytrwalosci, sam chcialbym taka miec i cwiczyc zamiast narzekac :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja rano w pracy (na szczęście klima w biurze) a popołudniu u szwagra na mieszkaniu remont robię, pot się po du**e leje ale nie wymiękam :) W niedziele gładź twardła mi szybciej niż mój mały na widok mokrej szparki :P

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Stare pierniki jakbyście mieli problemy z ciśnieniem, cukrem, samopoczuciem lub chcieli dietę jakąś stosować to polecam zapoznać się z tematem roślinki o nazwie stewia.

Używam od 10 dni jako słodzik kupiłem na allegro.

Genialna sprawa.

"Stewia służy jako pomoc przy próbach utraty masy ciała, do leczenia cukrzycy, nadciśnienia i zgagi. Używa się jej również do obniżania poziomu kwasu moczowego oraz do zwiększania siły skurczu mięśnia odpowiadającego za pompowanie krwi z serca. "

Stewia ma zero kalorii w przeciwieństwie do cukru który ogólnie na wszystko szkodzi

Stewia jest naturalna nie zawiera żadnych sztucznych wspomagaczy!

Powiem tak że odkąd to używam faktycznie mam niższe ciśnienie (leczę się na nadciśnienie, tachykardie i mam zbyt wysoki poziom kwasu moczowego) lepiej się czuję -tak jakbym miał więcej siły , mam lepszy humor no i żona mnie mniej wkurza:P

Myśłę czy nie kupić sadzonek bo podobno liście są bardzo słodkie i genialnie zastępują cukier.

Jeśli chodzi o smak to trzeba się przyzwyczaić bo kawa czy herbata ma inny smak trochę.

Ogólnie widzę same plusy aha z tego co widzę to zmniejsza też pragnienie na słodycze co jest świetne przy diecie.

Piszą też że pomaga przy nałogu z papierosami i zmniejsza płodność kobiet więc taka naturalna antykoncepcja ale czy to prawda czy bajki nie wiem raz że nie palę dwa nie mam płodnych dni z wiadomych względów:P

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co się człowiek na przewijał i nasłuchał ustawiania głowicy :)

 

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_UEUNNq86E9yuoPzDfUxDsSB3KldKDCHn,w400.jpg

 

Magnetofon mam w całkiem fajnym stanie, mało używany bo szybko na stację dysków się przesiadłem.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

worm człek wielkiej kultury. Nawet jak grozi palcem to subtelnie i z humorem. Nie obnosi się ze swoimi poglądami i nie ocenia ludzi z góry po okładce. Należy mu się mod i to bardzo. Obok Biafry jedna z nielicznych, nieskazitelnych osób tego forum ^^

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

No jak już wszyscy wdzięczą się do nowego moda, jak mawia mój ojciec, jak końska du*a do bata, to i ja się podłączę: gratuluję panie Worm, przychylam się do powyższych pochlebnych opinii i dodam, że Worm jest userem z niemałym stażem, jest tu odkąd pamiętam, a sam mam konto na bmk ładnych parę lat. Poza tym jego posty są zawsze merytorycznie wartościowe, sam nieraz korzystałem z jego pomocy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...