Skocz do zawartości

Tanio kupię różne części do kompa


Recommended Posts

Siema, jak w temacie, kupię jakoś niedrogo części do kompa. Kupię tylko za pobraniem, jeśli ktoś nie ufa, że coś tam wykręcę to trudno, można olać, innej możliwości nie mam niestety.

Części jakie chętny byłbym kupić

RAM: 4 GB DDR3 Goodram, inne też mogą być

Procek: Petnium G2020, Pentium G3220, Core 2 Quad 6600, Core 2 Quad 8200/8300/8400, mogą być inne propozycje ale jakoś niedrogo

MOBO: Tylko wtedy gdy ktoś sprzedaje PROC+MOBO (ewentualnie do tego +RAM)

Grafika: Radeon 5750 DDR5, GTS 450 DDR5, GTX 460, Radeon 7750 czy coś podobnego.

 

Pisać tutaj, ew. PW, GG:43259747, Skype: Nekromanta231

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Amd Cię interesuje? AMD Phenom 955 3,2ghz + AsRock M3A780GXH/128M

 

400zł z wysyłką. Oczywiście pobranie - tak jak chciałeś. Phenom z pewnością będzie wydajniejszy od tego pentiuma. Jeśli chodzi o grafikę to posiadam hd6850. Interesuje Cię?

Edytowane przez Glonek
Link to post
Share on other sites

Mam na sprzedaż zasilacz Chieftec GPS 400W z wymienionym wentylatorem na Arctic F12, bardzo dobrze trzyma napięcia, nie piszczy, wentylator w poziomie pracuje cicho, cena 60zł + kw.

 

Dodam, że u mnie pracował przy Phenome 965 + HD5750 a potem przez chwilę przy Intel G540 + HD7850.

 

Nieaktualne - sprzedany.

Edytowane przez zieloczek100
Link to post
Share on other sites

Dobra, grafikę mam już dogadaną, ma ktoś jakiś tani markowy zasilacz ? Wystarczy chociażby Fortron 350W.

 

--

 

Jednak mogę się zainteresować jakimiś niedrogimi częściami, zasilacz tak do 60 zł, proc + mobo tak do 200 zł ( ewentualnie proc do 200 zł ale jeśli jest on na AM3 w rewizji C2) i ram tak do 100 zł.

Edytowane przez kornel8697
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...