Skocz do zawartości

witam :)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Breaky83,

Recommended Posts

To znaczy posiadam już zasilacz 650W i chciałem się upewnić czy wystarczy :) Zasilacz od OCZ więc to chyba jeden z lepszych producentów zasilaczy prawda? :) Również pozdrawiam :)

Edit: Chciałem jeszcze zapytać o chłodzenie do tego procesora :) w cenie około 90zł znalazłem 
SilentiumPC Fera PRO HE1224 CPU Cooler
wystarczy do osiągnięcia optymalnej temperatury? :)

Edytowane przez plesiak236
Link to post
Share on other sites

No co ty tą 650 zbora ci nowego kompa Do takiego full wypasu jaki masz kupuj odrazu w ciemno 1000W :D  Po kiego du*e komus zawracasz jak masz aż zamocny zasilacz. Pozdrawiam

Edytowane przez nad30
Link to post
Share on other sites

 

 

Zasilacz od OCZ więc to chyba jeden z lepszych producentów zasilaczy prawda?

 

OCZ nigdy nie produkował swoich zaśliniaczy

druga sprawa, że upadło im się świeżo

 

pytanie za 100 punktów, który model masz konkretnie? bo rozrzut ich produktów wahał się w przedziale od taniego szajsu po pro 

Link to post
Share on other sites
Gość usuniety_pimal

kup sobie poprostu taki miernik http://allegro.pl/kalkulator-energii-watomierz-orno-or-6907b-i3801900675.html (nie gwarantuję że to jest najlepsza i najtańsza aukcja)

przyda się nie tylko do komputera, a takie wróżenie to można o kant tyłka roztłuc

-jeszcze zwracam uwagę że te pobory w artykułach na portalach komputerowych nie mają się w żaden sposób do rzeczywistości, do urządzeń jakie Ty konkretnie masz w środku a także Twoich ustawień oszczędzania (oczywiście wyłączonych -bo nie chcemy mieć laptopa stacjonarnego) -jak czytam że komputer w stanie spoczynku pobiera 40W to mnie poporstu śmieszy, 100W mocny sprzęt w stanie spoczynku to tak..zgodzę się a przy wyłączonych trybach oszczędzania nawet i 200W przy sporym OC z ostrym ruszaniem napięcia (cały czas mówię o stanie spoczynku), niektóre recenzje się zbliżają do tych wartości i to już jest dla mnie bardziej wiarygodne

 

-ten miernik co podałem nie jest jakiś super dokładny ale do ogólnego oszczacowania wystarczy, dokładność potestuj sobie z żarówkami, mierzy on wartość chwilową poboru mocy (Watt) a także max/min i ma zliczanie kilowatogodzin -zaproponowałem ten bo jest ich masa a nie każdy mieży pobór chwilowy tylko zlicza energię w kilowatogodzinach

Edytowane przez PiotrMalko
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...