Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chcesz najlepsze głośniki w kategorii dźwięk, czy wygląd? Podane przez Ciebie bardziej podchodzą pod tą drugą. Do pierwszej myślę że można zaliczyć MicroLab Solo 7c. :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o zestawy 2.1 to jeszcze nie miałem przyjemności spotkać się z takim który nadawałby się do muzyki.

Wszystkie w mniejszym, bądź większym stopniu podbijały dolne pasmo.

Link to post
Share on other sites

Witam, ja w odróżnieniu do wszystkich będę starać się przekonać Cie do Logitechów Z-2300. U mnie graja one od 2 lat, więc są wygrzane i podłączone z Xonarem D2X i jest po prostu bajka. Słucham Rocku Danciku techno czasem. Zaczne od rocku, napierw musisz ustawic odpowiednio subka i pozniej to tylko rozpływanie sie, gitarki wyraziste wokal piekny i ta perkusja noo miodzio, jak dasz sobie na ok 1/2 mocy to czujesz sie jakby ktos grał koncert przed Tobą. W Danciku i techno basik daje rady, ale u mnie smiga na 1/2 bo w małym pokoju są. Napisz jaki metraż masz, bo szczerze do mniej niz 15m2 to szkoda tak mocnego zestawu. A co do Harmanków co napisałes, sam je słuchałem i mimo ze logi graja świetnie, to Harmanki sa poza ich zasięgiem, Sound Sticks II jest rewelacyjnym zestawem i miedzy tymi dwoma bym wybierał. Logi maja jedna wade, na integrze nie da rady ich słuchac, moje odczucie, REALTEK ALC 882 nie da rady naprawde i przy ok 50% maja dość zniekształcenia sie pojawiaja, na Xonarze ida do 80% ale juz jest tak głosno ze nie da rady wyrobic, na impreze idealnie. Wybór należy do Ciebie, ale mysle ze jak posłuchasz Sound Sticków to je wezmiesz graja naprawde super, a co do mocy, to one maja 40W ale prawdziwych wat a nie jakiegos cudaczenia i potrafia zagrac dosc głosno, w sklepie sie dziwiłem ile mogły.

Link to post
Share on other sites

to juz mania przesladowcza kazdy poleca to co ma a nie to co najlepsze w danej cenie bez sprawdzania bez testow bez opini "profesjonalistow" tylko wedle swojej

kupilem wiec wszyscy muszą przyznac ze moje jest dobre i napewno zlego wyboru nie dokonalem - akutat :P

 

choc przyznac trzeba ze opinia jest b. godna uwagi i profesjonalna :D i niestety calkowicie nie trafiona - nie mam nic usprawiedliwienie swojej opinii ale sundsticki to zabawka

Link to post
Share on other sites

Krzychu1989 miałeś porównanie z jakimiś sensownymi kolumnami albo microlabami?

Hmm z Microlabami nie, ale kolumny, hmm mam w domu dwie wieże technicsa i szczerze, graja porównywalnie, czasem nawet przewaga logów, ale podkreslam na xonarze, bo na integrze to tragedia. A dwa nie mozna porównywac głosników komputerowych do jakis "sensownych kolumn" to tak jakby sie ktos jarał tym, ze Ferrari wyprzedził Poloneza, siedzimy w temacie głosników komputerowych. A w porównaiu do jakis wynalazków Creativa czy nawet tanich KD lub jakis wież "HIFI" za 1000zł to każdy zestaw był rozłozony. Dwie kwestie, wystarczajaco duzy pokój oraz nie dawanie basu na max. A znow porownując do np KD Harman Kardona z JBL ES80 to nie bede mowic jaka zrobiło to miazge z logów :P)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...