Skocz do zawartości

aparat wx60 kilka pytań


Recommended Posts

Cześć jestem tu nowy dlatego jeśli coś zrobię źle to sorry.

do rzeczy mam zamiar zakupić w piątek wyżej wymieniony aparat lecz opinie na yt sa mało prawdodajne dlatego mam prośbę czy może ktoś powiedzieć ile zajmuje 10 min nagrywania w full HD oraz ile MB zajmuje jedno foto.

dodatkowo mam prośbę czy ktoś by mógł np nagrać jakiś 2 min film na zewnątrz i dać tu link do pobrania bez głupiego yt. tak samo z foto bym miał jakiś podgląd. mam okazję kupić go za 500/550 zł myślicie że to rozsądną cena za ten model? głównie będę fotografowal przyrodę zachody słońca jakieś micro. oraz czy obsługuje on micro SD? z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

- 500 zł to dobra cena, 550 to już trochę drogo

- bezpośrednio obsługuje zwykłe karty SD oraz MemoryStick, a microSD oczywiście poprzez adapter

 

Z resztą nie pomogę bo go nie mam. Ale ogólnie dobry sprzęt, bierz śmiało.

Link to post
Share on other sites

Zdjęcia w pełnej rozdzielczości (16Mpx) zajmują od 6Mb do 10Mb (przeciętnie jest to 7-8MB). Filmik 1:30 w najwyższej jakości (są 3 różne do wyboru) FullHD zajmuje ok, 110 MB. Ale tu jest akurat duży rozrzut bo mam i filmik trwający 1 minutę, a waży 170 MB albo 2 minuty i 300 MB. Za 500 złotych masz go obecnie w większości sklepów (OleOle, EuroRtvAgd). Kartę kup class 10. Mi wystarcza 16GB, ale to już jak kto i ile klepie fotek :)

co do filmiku, masz sample: http://rapidshare.com/share/186E49C6F570B93DA9D7EC7FD5BA3C26

Edytowane przez Jurij
Link to post
Share on other sites

dzięki filmik zaraz zobaczę :-) w euro kosztuje już 530 :- a było za 500. w Rzeszowie ciężko kupić taniej. kartę myślę kupić 32 gb za 100 zł lepiej mieć więcej na zapas :-)

może ktoś zrobić foto jak aparat wygląda od spodu chodzi mi o ta osłonę bateri

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...