Skocz do zawartości

Recommended Posts

1) Kwota przeznaczona na zakup: 3500 +-100 zł

2) Rozmiar matrycy: ważne aby była rozdzielczość 1920 x 1080

3) Główne zastosowanie: gry

4) Miejsce użytkowania: głównie w domu

5) Wymagania specjalne: matowa matryca

7) System operacyjny: laptop z windowsem 7 lub 8. Mam zamiariar dodatkowo wgrać ubuntu

8) Własna propozycja

http://allegro.pl/dell-15r-se-7520-i7-3-2ghz-16gb-1tb-7730m-2gb-f-hd-i3770276512.html

http://allegro.pl/laptop-lenovo-y510p-i7-4700mq-4gb-gt755m-fhd-380zl-i3787052206.html

 

Laptop ma służyć głównie do gier, mam zamiar podłączyć go do telewizora i grać na padzie w jakąś piłkę nożną bądź wyścigi samochodowe.

 

Link to post
Share on other sites

Małą korekta. gt755 to grafika która się zadławi w rozdzielczości Full hd w nowszych grach. Takie rzeczy to nie w tych pieniądzach.

Jak byś mógł wyskrobać więcej kasy to polecam Msi gt60 z i7 i gtx760

Grafika o oczko wyżej w hierarchi wydajność nvidi niż gt755. ma 2x więcej shaderów.

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli miał bym dostać za free to wolał bym sprzęt z gtx760 a to z tego powodu iż y510 z racji sli nie posiada nvidia optimusa. Tylko, że ja potrzebuje urządzenia mobilnego które ma w miarę dobre przebiegi na baterii a gry to dla mnie raczej margines... Poza tym nie jestem jakimś mega entuzjastą gier i taka wydajnośćmi jest na dobrą sprawę zbędna. Każdy ma inne priorytety dlatego stawiać pytanie co ty byś na moim miejscu jest kompletnei bez sensu.

Link to post
Share on other sites

Lapka będę używał tylko w domu więc bateria schodzi na dalszy plan. Wydajność w grach jest priorytetem. Czyli lepiej brać tego MSI? A może poczekać na Lenovo Y510p z gt 755 sli? Sorry za takie ględzenie ale chciałbym w granicach do 4tys kupić możliwie najlepszy i najwydajniejszy sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Poczekaj 5 lat to za 4000 kupisz jeszcze lepszy...niestety kupisz i za 2 miesie będzie już komp stary i można by kupić lepszy w tej kwocie.Wszystko idzie do przodu kompy są coraz mocniejsze a i wymagania programy czy też gry mają większe.Wszystko idzie w tandemie.

 

Apropos :

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/nvidia-geforce-800m-clevo-karta-maxwell-zapowiedz.html

 

Ciekawe keidy wejdą w szerszej dystrybucji lapki z tym czymś.I o ile będą wydajniejsze od serii7?

Edytowane przez ostry.77
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...