Skocz do zawartości

Zestaw PC - platforma AMD


Gość Aliquantus

Recommended Posts

Gość Aliquantus

No coś Ty? Za 3000zł dostaniesz wydajniejszego, ale niewiele i nie będziesz miał tam systemu operacyjnego, monitora, myszy, klawiatury, słuchawek, kamerki i głośników. Jestem świadomy, że to dużo kasy. Jeśli nie sprzedam, to płakać nie będę, ale uznałem, że warto spróbować.

Edytowane przez Aliquantus
Link to post
Share on other sites

Śmiech na stali... za 3 tysie to ja złożę platformę na Hasswellu z 2x wydajniejszym GPU. I jeszcze zostanie na pierdoły. Trzeba umieć kupować taniej niż w sklepach... Ten sprzęt nie jest wart więcej jak 1600-1800zł.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites
Gość Aliquantus

Nie musicie mi pisać, że ustaliłem zbyt wysoką cenę, bo jestem tego świadomy. Napisałem też, że nie sprzedać tego PC nie ma statusu "muszę sprzedać". Wyobraźcie sobie, że ciężko zarobione pieniądze wydajecie na coś, po czym po 3 mies. sprzedajecie to tracąc na tym ponad 1tys. zł. Nie chcę sprzedać tego PC z taką stratą.

Link to post
Share on other sites

Niestety z PCetami jest troche jak z autami z salonu - juz po "1km" traci sporo na wartosci "rynkowej".

Druga sprawa jesli ktos planuje wydac > 3k pln na kompa to albo kupuje w sklepie albo szuka uzywanych czesci i sklada, takze laczac to w calosc - obawiam sie ze ciezko bedzie CI sprzedac z obecna cena.

Link to post
Share on other sites
Gość Aliquantus

Wiem jak jest. Niestety. Zakładałem, że wydam na kompa max. 2700zł (bez monitora, bo miałem stary, podobny do tego z aukcji, ale nie LED). Dałem trochę więcej i było spoko. Pewnego dnia dostałem od ojca info, że zepsuł się jego monitor, więc dałem mu swój, a sobie nowy kupiłem. Wynikła też pewna sytuacja i musiałem kupić Windows 8. No i kilka stówek doszło. Gdybym na początku wiedział, że wydam prawie 3700zł, to złożyłbym coś zupełnie innego.

Link to post
Share on other sites
Gość Aliquantus

No właśnie nie chcę, bo albo sprzedam cały i kupię laptopa, albo zostawię sobie tego PC i będę normalnie korzystał. Wydajność PC jest dla mnie wystarczająca, bo wszystkie gry, które lubię, chodzą mi na najwyższych.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...