Skocz do zawartości

Tylny panel Galaxy S4 odstaje...


Recommended Posts

Hej, mam problem taki jak w temacie. Tydzień temu kupiłem "es czwórkę" i niedawno zobaczyłem, że w prawym górnym rogu tylna klapka nie łapie się zaczepu, przez co trochę odstaje. 2000zł zapłaciłem, więc tak tego nie zostawię... Co z tym zrobić? Kupiłem to urządzenie w mediaexpercie (koleżka który mnie obsługiwał nie mógł zaleźć mojego produktu na magazynie, więc chciał mi dać telefon z wystawy, stojący za szybką i przekonywał mnie, że telefon jest całkowicie nowy i nieużywany... i wziąłem, bo nie chciałem dłużej czekać), czy dadzą mi nowy telefon w ramach gwarancji (nie wykupiłem tej dodatkowej, mam standartową), czy naprawią usterkę itp? I ile to mogłoby kosztować? Może w sobotę się do nich wybiorę, ale chciałbym znać chociaż cień prawy już teraz :]

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tylko odstaje czy może zaczął Ci już trzeszczeć ? This is not a bug it's a feature -  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

 

A czego się Spodziewałeś po Szajsungu Galaxy S4 ? Sam mam SGS4 i u mnie zaczął się rozłazić i rozpadać po miesiącu :) :)

 

Rekalmuj - choc nie zdziw się, ja Ci odpowiedzą, ze to uszkodzenie mechaniczne i nie podlega gwarancji. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Ravir, zabiłeś mnie tą odpowiedzią :D

 

Do autora: serwis Samsunga to jedna z jego największych zalet, oddawałem do nich Samsunga Note z 5 razy i zawsze naprawili usterkę... przy okazji psując coś innego (real story!). Koniec końców oddali mi kasę.

 

Wklej fotki jak mozesz na forum, a fona z miejsca odeślij do serwisu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co jak co, ale Samsung chyba sobie kpi z klientów. Nie rozumiem jednej rzeczy. Wyprodukowanie powiedzmy aparatu czy tam głośniczka kosztuje około 5-10 zł. A oni robią akcje typu zalany smarphone(dają kropelkę na czujnik i twierdzą, że użytkownik zalał smartphona). To jest śmiechu warte. A co do wykonania S4. Jakim cudem w recenzjach piszą, że G2 jest gorzej wykonany od S4? Mając obydwa  w ręce nie ma w ogóle porównania. Tym bardziej, że G2 ma obudowę typu unibody. To jest chore.

Edytowane przez warnisty4321
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi -  trochę mnie uspokoiły. Łapcie plusiki chłopaki.

 

Wczoraj byłem w sklepie. Pan chwilę pooglądał mój telefon, zadzwonił do przełożonego, ten też obejrzał i wymienili mi telefon :) . Świetna sprawa, nareszcie nic nie odstaje, teraz tylko czekam na pokrowiec, który zamówiłem i raczej nie rozpadnie się po miesiącu jak @Ravirowi :)

 

Temat do zamknięcia

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...