Skocz do zawartości

Opinia na temat zestawu


Recommended Posts

Witam!

Założyłem ostatnio temat z prośbą o złożenie zestawu do 3500zł i wielu użytkowników mi ultra pomogło.

Oto link do owego zestawu: http://www.morele.net/inventory/info/vbYajU/

Chciałbym tylko żebyście go ocenili i ew. powiedzieli czy wybrać kartę MSI czy Gainward'a etc.

Z góry dzięki! 5!

Link to post
Share on other sites

Witam!

Po co zakładasz drugi temat i zaśmiecasz forum... PO CO? Wystarczy jeden wątek. Cieszę się że mogliśmy Ci pomóc w złożeniu zestawu, ale o to samo mogłeś zapytać tam...

 

Co do zestawu z koszyka to możesz śmiało brać.

 

Pozdrawiam!

 

PS: Tylko nie próbuj go podkręcać, bo stopisz BOX-owe chłodzenie razem z CPU. Na Twoim miejscu zszedłbym na GTX760 w takim zestawie i tym samym dołożył do CPU Thermalright HR-02 - Macho - Black White, i od razu go podręcił. Chyba że w niedalekiej przyszłości je poprostu dokupisz to zostań przy 770 :>

Edytowane przez Sir Kafarus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zestaw jest jak najbardziej w porządku. Jeśli powstał w innym temacie to zakładanie kolejnego jest zwykłym zaśmiecaniem.

 

 

 

Na Twoim miejscu zszedłbym na GTX760 w takim zestawie i tym samym dołożył do CPU Thermalright HR-02 - Macho - Black White, i od razu go podręcił.

 

A ja nie. Stock'owa wydajność CPU w zupełności mu póki co wystarczy, a zawsze lepiej mieć mocniejszą grafę.

 

 

Temat zamykam i prosiłbym o to, by więcej nie zaśmiecać w taki sposób forum.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...