Skocz do zawartości

Problem - Klawiatura Genius Manticore


Recommended Posts

Witam, niedawno zakupiłem klawiaturę Genius Manticore ale mam z nią problem, otóż gdy klikam jakiś klawisz (nie zawsze) w grach i go puszcze to klawiatura zachowuje się jakby był on nadal prze zemnie klikany przez około 1-2s. Proszę o pomoc, czy to podlega naprawie lub zwrotowi?

 

PS:Przepraszam za chaotyczna wypowiedz, nie wiem jak to dobrze wytłumaczyć.

 

 


Napisze ktoś? pilnie potrzebuje pomocy, przepraszam za drugiego posta
Link to post
Share on other sites

Sam również mam identyczny problem z tą klawiaturą co mnie strasznie drażni. U mnie jest tak (podczas grania w World of Tanks), że załóżmy chce jechać do tyłu, to w momencie, kiedy mam wciśnięty klawisz "s", to tak jakby wciskał się również klawisz "d"d, co w efekecie powoduje, że czołg nie jedzie do tyłu, tylko do tyłu i w prawo, co uniemożliwia specjalnie granie. Co ciekawe, podczas pisania tekstów tego problemu nie wcale, więc nie wiem co mam o tym sądzić. Ale widzę, że skoro już dwie osoby mają dokładnie ten sam problem z tym samym wyrobem Geniusa, to raczej nie jest to problem pojedynczego egzemplarza, tylko pewnie sporo tych klawiatur będzie miała taką przypadłość. Ciekawe, czy jest to w ogóle nadające się do reklamacji, bo jak mi podłączą tą klawiaturę i zacznął coś pisać to nie stwierdzą wtedy żadnej nieprawidłowości.

 

A szkoda mi tej klawiatury, ponieważ w gruncie rzeczy świetnie się na niej pracuje i działa bardzo szybko, ale ta przypadłość niestety wyklucza ją z używania podczas grania.

 

PS. Próbowałeś się kontaktować z firmą Genius lub sprzedawcą u którego kupiłem ten sprzęt? Jeżeli tak to napisz co Ci odpowiedzieli, ponieważ sam jestem ciekawy co z tym fantem zrobić.

Edytowane przez marawlod
Link to post
Share on other sites

mam ten sam problem: http://ocforum.pl/108-genius-pomoc-techniczna/klawiatura-manticore-gx-blokujace-sie-klawisze-soft-44752/

 

To jest już druga klawiatura. Pierwszą z tym samym problemem odesłałem do sklepu. Dostałem nową i to samo. Sprawdzone na stacjonarnym komputerze i na laptopie.

 

Link do filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=BKNHixHiMSc&feature=youtu.be

Edytowane przez ptasiek83
Link to post
Share on other sites

Tak dokładnie w ten sam sposób jest u mnie jak pisałem. Chyba również będę musiał nagrać w razie czego taki filmik i podesłać go sprzedawcy. Dzisiaj zakupiłem sobie nową klawiaturę, Roccat Isku i oczywiście takiego problemu nie ma, podobnie jak z innymi klawiaturami, które mam. Czyli widać wada fabryczna dużej ilości sztuk tego modelu. A jak mówiłem szkoda, ponieważ klawiaturka w gruncie rzeczy, gdyby nie ten feler to byłaby bardzo fajną klawiaturą. Również pisze się na niej wyśmienicie, no ale jak widać niestety. Po nowym roku będę musiał się wtakim razie odezwać do sprzedawcy (klawiaturkę zakupiłem na Allegro) i zobaczymy jak ta sprawa się dalej potoczy.

 

Dzięki za info ptasiek83 i pozdrawiam.

 

PS. Aha takie małe pytanko, u kogo kupowaliście swoje klawiatury? Ja swoją zakupiłem na Allegro od użytkowniku o nicku dygi1. Ciekawi mnie, czy Wy zakupiliście swoje sztuki od kogoś innego sprzedawcy mając jak widać ten sam problem.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez marawlod
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Tylko i wyłącznie. Ja się do swojego sprzedawcy odezwałem jeszcze w piątek i jak do tej pory się do mnie nie odezwać na maila. Telefonu nie mogłem znaleźć, ale specjalnie go jeszcze nie szukałem. To jest tylko i wyłącznie wina Geniusa z tym modelem, tutaj nie ma nad czym się zastanawiać. Zauważ, że obecnie praktycznie nigdzie tej klawiatury nie ma w sprzedaży, a przynajmniej jej ilość jest mocno ograniczona. Po prostu została tam, gdzie jeszcze do tej pory się nie sprzedała. Na Allegro jak niedawno sprawdzałem, nie było ani jednej sztuki tejże klawiaturki w przedaży. A jak mówię szkoda, bo mimo wszystko klawiaturka sama w sobie jest dla mnie świetna, ale ten feler po prostu uniemożliwia używanie jej do tego do czego miała być stworzona, czyli do grania.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...