Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze TV jako monitora do PC


Recommended Posts

Witam.Chciałbym aby ktoś obeznany w temacie,a tym bardziej posiadający taką konfigurację jak w temacie,pomógł mi w wyborze TV jako monitora do PC. Znalazłem parę modeli które mieszczą się w budżecie i które najbardziej mi odpowiadają,ale nie będę oszukiwał telewizory to nie moja bajka,podstawowe info jakie przekazuje producent to jedno,ale bardziej szczegółowe info. to drugie. Oto modele które znalazłem :

 

 

http://www.agito.pl/telewizor-lg-32-led-32ln5400-405-831866.html?attr=1433-555634,2354-338003

/

http://www.agito.pl/telewizor-philips-32-led-32pfl3258h-405-841470.html?cid=2505&attr=1433-555634,2354-338003

 

Wiem że w podobnej cenie istnieję jeszcze Samsung,ale jakoś po 2 telewizorach tej firmy ( na szybko nie podam modeli : ( ) mam mieszane uczucia.

 

Komputer służy głównie do zabawy,internetu i filmu. Co prawda druga opcja to smartTv,ale kompletnie te funkcje mnie nie interesują,liczy się jakość i wydajność obrazu,nie chciał bym dużych opóźnień w grach,smużenia,rozmycia itp. PC będzie łączony przez HDMI, gorzej z dźwiękiem gdyż LG nie posiada wyjścia słuchawkowego,wiem że są przejściówki na eurozłącza więc dało by się to obejść,to nie jest najważniejsze tylko to co wspomniałem wyżej. Raczej nie chciał bym przeznaczać więcej na tę przyjemność,więc propozycje w tej granicy :). Dziękuje z góry za odpowiedzi.

 

Edit: O problemie z dzwiękiem w LG,chodzi mi o podłączenie bezpośrednio głośników od PC.

Edytowane przez Luk1989
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...