Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzisiaj dotarł do mnie komputer, zainstalowałem windowsa 7 dzieląc dysk 1tb na 2 partycje 100gb(system i sterowniki) 830gb (gry itd.) i teraz jak coś instaluję to co zrobić żeby sam robił się folder tak jak na dysku c.. teraz na dysku d mam pojedyńce pliki i folery programów razem!! co robić?  żęby przenieść program files.. 

 

Sory za błędy ale piszę na 8 letniej klawiaturze :D


żyje ktoś tutaj? ..

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tak!! Bo nawet jeśli wybieram że na D to zawsze trochę mb z gb wchodzi na C A TEGO NIE CHCE!! od nowa zainstalować robiąc tylko jeden dysk? czy zrobić jakoś 2 że na C jest 800gb i tak jest program files itp. a 100gb c gdzie jest sam system... CO ZROBIĆ?

Link to post
Share on other sites

Na C zawsze musi się coś zainstalować, bo trzeba dodać informację do rejestru o programie, skrót programu, pliki konfiguracyjne (często są w dokumentach) itd. Ale w większości przypadków nie da się tego zmienić gdyż jest to domyślna ścieżka przy instalacji programów.

Po za tym pisz powoli, bez błędów i zrozumiale, bo dalej nie jestem pewien, czy o to Ci chodziło.

Link to post
Share on other sites

Naprawdę nie wiem, czego oczekujesz, a z Twoich wypowiedzi i braku wiedzy wnioskuję, że jesteś raczej dość młody, więc jak masz taką możliwość to może poproś kogoś dorosłego.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ehhh... typowe dziecko, nie wyjaśniłeś dokładnie problemu, piszesz z błędami, nie zrozumiale i jeszcze się obrażasz, że nikt nie jest w stanie Ci pomóc. Właściwie, to chyba nawet lepiej jeśli pójdziesz z tego forum, bo ani nie potrafisz wykorzystać czyjejś pomocy, ani nie pomożesz nikomu innemu.

I znowu używasz niezrozumiałego sformułowania:

 

 

gdzie widzisz że piszę "FORUM TYLKO DLA ZAAWANSOWANYCH" ?

Jeśli masz namyśli, że ty piszesz, to to zdanie jest kompletnie bezsensowne, chyba że chciałeś napisać "jest napisane", to wtedy zgadzam się z tobą nie jest nigdzie napisane "FORUM TYLKO DLA ZAAWANSOWANYCH", ale trzeba też umieć przedstawić problem, aby ktoś Ci pomógł.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

ehh.. widzę że lepiej nie szukać tutaj pomocy.. gdzie widzisz że piszę "FORUM TYLKO DLA ZAAWANSOWANYCH" ?  brak słów

 

Uwierz, że jest tu naprawdę duże grono osób, które z chęcią służą pomocą, ale podstawa to jasne i przejrzyste określenie problemu. Mimo usilnych starań nie jestem w stanie zrozumieć twoich oczekiwań, a twój brak elementarnej wiedzy, jak i zachowanie, sugeruje nie tylko bardzo młody wiek, ale również brak dotychczasowej styczności z komputerami. To nie jest forum tylko dla zaawansowanych, ale przychodząc tutaj trzeba mieć chociaż podstawy, bo inaczej nie będziemy nawet rozmawiać w tym samym języku. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...