Skocz do zawartości

Corsair Graphote 600T - Gdzie dokupić elementy?


Recommended Posts

Witam,
 
Grzebałem dzisiaj w komputerze i zdarzył się wypadek. Oparłem jeden bok obudowy o łóżko. Sam nie wiem jak to się stało, ale w każdym razie cała blacha się osunęła i upadła na podłogę. W zasadzie blacha jest cała, ale elementy zamykające już nie - popękały plastiki, wypadły sprężynki i obudowy nie da się zamknąć (chyba że chałupniczymi sposobami). (Te elementy są łatwo wyjmowalne) Czy gdziekolwiek dostanę takie zamknięcia od obudowy? Na stronie Corsair ich nie widzę, a nawet gdybym się uparł na cały nowy boczny panel np. z oknem, to u nich nie da się go kupić (odsyłają do lokalnych "agentów" którymi są komputronik, arest i nieistniejący już sirius) a u których nie ma nic więcej, niż same nowe obudowy. Istnieje możliwość nabycia gdzieś w Polsce, jeśli nawet nie samych takich mechanizmów, to całego nowego panelu bocznego do Graphite 600T? :/
 
Chodzi o te zamknięcia na górze:
http://www.techpowerup.com/img/11-03-23/146b.jpg
Edytowane przez BioComp
Link to post
Share on other sites

No właśnie tak. Szukałem też na ebay. Nic ciekawego. Może ze 4 obudowy używane, ale ceny wysokie, więc nie opłaca mi się nabywać tylko dla tych mechanizmów. Pękły "głupie" małe zatrzaski, w zasadzie jak wsadzić tam sprężynę to wszystko działa, tylko brakuje fragmentów czterech małych plastików (po dwa na każdy "zamek") przytrzymujących całość (by nie wypadała sprężyna). Kurde, ale felerny dzień :/

Link to post
Share on other sites

na pewno dobrze szukałeś? :)

z tego co widzę na ich stronie można zamówić panel boczny z oknem, albo i bez, obydwie wersje sa dostępne. Można chyba płacić paypal więc nie jest to problem. A 20$ za boczną płyte to raczej nie dużo (zawsze w zapasie będzie:))

http://www.corsair.com/en/parts/case-parts.html

EDIT: samych zawiasów nie kupisz (chyba ze używane od osoby prywatnej na aukcji) wiadomo, zarabia się na częściach:)

Edytowane przez kafalar
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj próbowałem tam zamówić. Ale oni tam żądają adresu w "United States". W opcjach nie ma innego kraju. Nie wiem więc, czy takie zamówienie "na lewo" z polskim adresem ale opcją stanów zjednoczonych przejdzie :/ Jak nie znajdę rozwiązania, będę musiał do nich napisać, chociaż czy coś to da, nie wiem... 
A co do części. Masz rację, chociaż się trochę dziwie - na ich stronie mają masę różnych małych "pierdół". W dodatku te elementy łatwo się wyjmują. Kombinuję by przełożyć jeden z drugiego panelu. 

Edytowane przez BioComp
Link to post
Share on other sites

OK. Daj znać, może ja za głupi jestem. PS. Mają tam mechanizmy też blokady, ale do innej obudowy, więc możliwe że mają i te, tylko może trzeba napisać - i coś się znajdzie... Tak czy inaczej, za samą przesyłkę trza sporo zapłacić, więc w zasadzie mógłbym nabyć i cały bok z oknem.

Link to post
Share on other sites

bez problemu doszedłem do  opcji wyboru płatności, niestety tylko visa/Mastercard (bez możliwości paypal)

http://www15.speedyshare.com/vCtyy/download/Przechwytywanie.JPG

czy kontynuowałeś zakupy jako gość czy zalogowany użytkownik. może tu jest różnica

 

EDIT: nie wiem czemu ale wybrałem 3 sztuki ;)

Edytowane przez kafalar
Link to post
Share on other sites

Trochę nie fajnie. Nie lubię płacić kartą w ten sposób, aczkolwiek jeśli tylko to mi zostanie :/

Próbowałem jako gość. No teraz faktycznie jest w opcjach Polska. Nie wiem czemu wtedy nie było :>

Edytowane przez BioComp
Link to post
Share on other sites

czyli jednak da się;) sam miałem podobnie jak zamawiałem GTX670 ze strony Evgi. Nie wiem czy to jakaś blokada regionalna ale jako gość działało bez problemu;) Jak nie uda się zamówić tylko uchwytów zawsze pozostaje ta droga, zawsze to jest już jakiś wybór:)

 

pozdrawiam;)

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...