Skocz do zawartości

Nowa grafika a zasilacz


Recommended Posts

Witam na dniach kupuje Radeona R9 270 MSI i stad moje pytanie czy mój obecny zasilacz XFX Core 550w pociągnie kartę ?? 
 

Reszta kompa to :
Procek:: i5 2500k
Płytka: ASRock P67 Pro B3
Ram: Kingston HyperX DDR3 2x 4GB 1600MHz XMP X2 CL9 

Dysk : Seagate 500 gb
Naped: DVD nagrywarka

 

Link to post
Share on other sites

Poczekaj 3 tygodnie i kup po swietach grafike.Ceny nowych radkow r9 skoczyly w gore o jakies 20zl pomimo ze dolar spadl wyraznie. Po swietach, w okolicach nowego roku prawopodobnie kupisz 30-40zl taniej.

Edytowane przez PHEVIT
Link to post
Share on other sites

jako zeby nie zakladac nowego tematu, mozliwe jest aby moj zasilacz nie dawal rady 780Ti ? karta czasami zaczyna scinac, nie wiem czy to przez zasilacz, przez to ze jedna wtyczka 8 pinowa podlaczona z przepinki 2xmolex do tego bez 2 pinow we wtyczcze ?/ czy z powodu tych A na wyjsciu/ czy przez jakies reszty sterownikow od AMD.

W grach wyglada wszystko ok, ale robiac test na stockowych zegarach w 3DMark11 w tescie z lodziami podwodnymi mam artefakty, dodajac +100mhz znikaja, 

 

zasilacz to (chyba, nie pamietam kupilem 2 lata temu,a naklejke zerwalem bo gwarancji i tak nie ma juz)

StealthXstream 2 od OCZ 700W Bronze + 

 

gdzies czytalem ze A na wyjsciu 12V tez maja znaczenie, a moj zasilacz ma 18A,

w nowych zasilaczach typu Be Quiet pure power 700W jest juz 35 na 12v1 i 30 na 12v2 wiec to spora roznica :D

 

zasilacz o ktorym mowa w temacie ma (z tego co widze na necie) 44A na wyjsciu 12V

 

jesli to wina zasilacz to zamwiam nowy, jednak najlepiej miec pewnosc zeby kasy w bloto nie wywalac :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...