Skocz do zawartości

Sprzedam i5 2500+ MSI Z77A-G43 + BQ Shadow Rock Pro


Recommended Posts

Ave! 

 

Ponieważ mietek, który miał kupić ode mnie kupić sprzęt zaczął coś przebąkiwać o problemach finansowych, wystawiam tutaj.

 

Procek zakupiony 15.11.2011 w bydgoskim sklepie "Shift", a więc jeszcze prawie rok gwarancji.

 

Mobo i cooler zakupione 22.10.2012 w Domsary.eu, więc jeszcze prawie dwa lata gwarancji.

 

Mobo i BQ ze wszystkim co było w zestawie. Brak pudła od cepa - przegrało starcie z kotem.

 

 

Sprzęt jest w 100% sprawny, korzystam z niego na co dzień. Do wszystkiego są oczywiście papiery.

 

Ewentualnej sprzedaży chciałbym dokonać dopiero w okolicy świąt. Może być kilka dni przed lub nawet w trakcie.

 

Cena za całość - 650 zł.

 

JEDYNA FORMA PŁATNOŚCI - ODBIÓR OSOBISTY.

 

Z góry uprzedzam, że nie bawię się w wysyłki. Sprzęt zostanie przetestowany przez ewentualnego nabywcę, a następnie na jego oczach wymontowany z obudowy.

 

1397112_10202462618187387_306503072_o.jp

 

1410873_10202462633947781_734120500_o.jp

 

Dodatkowe foty w moim worklogu.

Link to post
Share on other sites

Nie ma sprawy. Tak jak wspomniałem - póki co mi się nie spieszy, bo nie chciałbym na zbyt długo zostawać bez kompa, a 4770K dotrze do mnie dopiero po świętach.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Minęło ponad 48h bez odzewu, odkąd prosiłem osobę, która zgłosiła się pierwsza, o kontakt. Wiadomość została odczytana, ale odzewu brak. W związku z tym oferta jest nadal aktualna.

 

Nadal w grę wchodzi jedynie odbiór osobisty.

 

Osoby spoza Bydgoszczy, które na przykład rozważałaby przejazd pociągiem, mogą liczyć na kawę/herbatę i kanapki, w przypadku gdyby musiały długo czekać na transport powrotny (oczywiście w graniach rozsądku). Ewentualne oczekiwanie może umilić film lub koncert na 47'' TV z dźwiękiem 5.1. Możliwość obcowania z moim kotem - Januszem jest gratis ;)

Link to post
Share on other sites

Na allegro mam ze 3 komentarze, wszystkie za kupno :/

 

W wysyłki nie będę się bawił - miałem raz przeboje, dziękuję za więcej. A najśmieszniejsze jest to, że gość, według danych z profilu, ma 32 lata :/ Ja rozumiem, że można się rozmyślić, coś się stało itd, ale traktujmy się poważnie...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...