Skocz do zawartości

Pamięć ram do O/C ??


Recommended Posts

no szczerze to nie wiem czemu kosztują 4stówki zobacz na allego ja kupiłem swego czasu crucial ballistix 2x2gb ddr2 44412 800 MHz po podkręceniu i zwiekszeniu napięcia smigaja na 55515 1066 a po OC chodzą na 1150 i kosztowały 302 zł z przesyłką ogólnie zajrzj na allego za 310 zł idzie kupic świetne ramy a za 250 już naprawde w porządku choby A-daty pozdrawiam 100 zł chyba warto zaoszczędzic:)

tutaj masz super aukcje http://allegro.pl/item1028503536_a_data ... kazja.html

 

albo te to juz klasa sama w sobie hehe

http://allegro.pl/item1024265417_nowe_c ... _oema.html

Link to post
Share on other sites

Jeśli koniecznie chcesz wydać ok. 400 zł to bierz OCZ Platinium/Titanium/Reaper, ale zgadzam się z postem powyżej (lukyeti), zwłaszcza te korsarze wyglądają ciekawie. W przypadku modułów OCZ Reaper do stabilnej pracy przy deklarowanych timingach i OC potrzebne jest wysokie napięcie (moje wymagają 2.4V), więc zorientuj się, czy twoje mobo jest w stanie takie podać.

BTW nie napisałeś jaki procek chcesz kręcić i na jakiej płycie więc ciężko wróżyć z fusów, czy te ramy będą wystarczające do OC.

Link to post
Share on other sites

Tak tylko wiecie jak jest kupowanie przez Allegro takich rzeczy jak kota w worku.

Te A-Daty to nie wiem czy są takimi dobrymi i lepszymi od OCZ platinium.

 

Proszę tu jest link do wątku mojego sprzętu oraz O/C w podpisie też istnieje.

 

viewtopic.php?f=43&t=8566&p=164633#p164633

 

albo te to juz klasa sama w sobie hehe

http://allegro.pl/item1024265417_nowe_c ... _oema.html

Wczoraj przeglądałem je tylko mógł być problem z miejscem Mugen II REV troche

przeszkadza.

 

Chyba żebym założył wentylator z drugiej strony to by pisało wtedy.

Link to post
Share on other sites

W takim razie bierz OCZ Platinium/Titanium, dobry potencjał OC i niskie radiatory, więc nie będzie problemu z miejscem pod dużym coolerem na cpu (opcja na bogato) lub A-daty (wersja na mniej bogato, co nie znaczy, że gorsza).

Link to post
Share on other sites

Jeżeli OCZ to na pewno nie REAPER-y choć z tego co się swego czasu naczytałem to OCZ najwięcej problemów sprawiają jeżeli chodzi o kompatybilność. Z tego co pamiętam kiedyś pisałem z kolesiem który miał REAPER-y na Asusie P5Q ale SE PLUS bodajże i wszystko hulało kwestia ustawień.Jeżeli sklep masz blisko zawsze możesz spróbować się ugadać ze sprzedawcą czy będzie możliwość zamiany towaru jeżeli byłyby problem.

 

Ja bym wybrał jednak allegro bo ceny trochę wysokie i celował w te ADATY :P

Link to post
Share on other sites

OCZ + ASUS to ruletka jest :| Ja w poprzednim kompie (na Asus P5N72-T PREMIUM) miałem 8GB OCZ 800Mhz Cl4 to nie dało się podnieść o 30Mhz (seria do OC - ŻAL), bo blue screen...

Teraz u kolegi na jakimś tanim Gigabyte P35 kręcą się świetnie.

Corsair się świetnie sprawują na ASUSie.

Link to post
Share on other sites

weź A daty naprawdę świetne pamięci przed kupnem swoich dużo czytałem na temat ddr2 i nie znalazłem żadnych komentarzy że się gryzą z jakąś płyta itp itd potem wyczaiłem te cruciale na allegro i je kupiłem i nie żałuje chodzą na 2,2 v 1066 55515 a wyglądają za********e! jak je dostałem do ręki to 15 minut oglądałem jak porządnie je zrobili:):D nie ładuj się w te ocz powiem tak skoro tyle aukcji jest na allegro tych ocz to chyba znaczy że nie są takie dobre skoro tak wszyscy sprzedają używane kości:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...