Skocz do zawartości

Battlefield 4 @ Sapphire Radeon HD6950 2GB Benchmark


Recommended Posts

Jako ze jutro przyjdzie nowa karta postanowilem zrobic szybki benchmark, zadne wymyslne testowanie, tak o po prostu runda i test frapsem, gralem snajperem (bez kampienia) gdzie celujac przy uzyciu lunety fps spada bardzo w dol,

Mozliwe ze komus sie przyda 

 

Sprzet:

 

Cpu: 3570k 3.4ghz @ 4.5ghz

Mobo: MSI Z77A G-43 Gaming

Gpu: Sapphire Radeon HD6950 2gb

Ram: Avexir Core Red 2x 4gb 1600mhz

Cooler: Prolimatech Panther Red

 

http://i.imagebanana.com/img/19dv7riy/benchmark6950.png

Jutro mozliwy update, porownanie 6950 do 780Ti.

Edytowane przez artrax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ale na wysokich ustawieniach śmiało można  grac na radku 6950 2gb  , pomimo   że karta ma już trochę latek na karku nadal nadaje się do najnowszych gier .  Ciekawe co powiedzą  konsol owcy  ?  ich głównym argumentem przemawiającym za wyższością  konsoli  komputerem pc  jest  konieczność  corocznej modernizacji  komputera aby móc pograć w nowe gry  i co za tym idzie  wydawanie grubej kasy  . 


Ja gram  w BF4  na swoim sprzęcie z sygnaturki     w ultra detalach  łącznie z msax4  w rozdzielczości ful hd  na niektórych mapach  jest nawet 80-90 klatek  oczywiście nie przez cały czas  są spadki   najniższy fps jaki zauważyłem podczas największych  walk to 44 klatki przeważnie jest  55-65  nawet ostatnio sobie zwiększyłem pole widzenia do 120% że by bardziej obciążyć kartę  bo na mapie linia kolejowa   miałem na ultra detalach serwer 64 osoby  fps powyżej 70 i przez 80% gry  dzisiaj była aktualizacja  i gra działa jeszcze  płynniej  . Kiedy będzie można zagrać w dodatek Chińska nawałnica    jak się kupiło  BF4 w pre orderze   bo widzę że już grają  a ja  nie mogę

Link to post
Share on other sites

Premium ma dostep do dodatku 2 tygodnie wczesniej.

 

Grajac inna klasa niz snajper np assault fps bylby wyzszy, tak jak mowilem uzywanie lunety np 8x bardzo zaniza fps jednak widac ze karta jeszcze ogarnia :D, do snajpy potrzebuje stalych 60kl/s w kazdej sytuacji wiec narazie gralem na low mimo ze na medium srednio wychodzi powyzej tych 60kl/s to zdazaly sie spadki.

 

Co do karty kupiona jakos 2 lata temu za 249 funtow, wiec to jeden z lepszych zakupow jakich dokonalem :)

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...