Skocz do zawartości

Jakie mobo pod E5200 ~150 zł


Recommended Posts

Witajcie

Za jakiś czas tj. 2 tygodnie stanę się posiadaczem procesora Intel Pentium E5200.

Z uwagi iż moja płyta główna nie obsługuje procesorów wykonanych w 45nm chciałbym was prosić o pomoc w doborze mobasa dobrego do OC w cenie do ~150zł.

Mogą być oczywiście używki z allegro.

Link to post
Share on other sites

Nie 150 zł to nie jest max, jeżeli ten MSI jest naprawdę taki świetni to mogę się na niego szarpnąć, ale to dopiero za 2 tygodnie... Bo najpierw muszę sprzedać mojego procka i płytę główną...

A na tej MSI podciągnę E5200 na 4 GHz ? Bo widzę że ma chłodzoną sekcje także jest spoko :D

Link to post
Share on other sites

Przy takiej różnicy w cenie chyba lepszym wyborem będzie ten GB DS3R. Obie płyty (MSI i GB) dadzą Ci duże możliwości OC ale czy opłaca się dopłacać? W takiej sytuacji brałbym Gigusia :D

Link to post
Share on other sites

Hej :P

Gigabyte GA-P35-DS3R - to jest IMHO najlepszy wybór. DS3 także powinna Cię zadowolić (staraj się nie brać wersji DS3L, gdyż posiada dwie fazy zasilania mniej), jednakże jest pozbawiona obsługi macierzy RAID.

@Igoruss podał wcześniej kilka fajnych aukcji, a wśród nich w/w DS3R w licytacji - licytuj :D

 

Pozdrawiam, Y0ddh4

Link to post
Share on other sites

@lopez to powiedz mi na ile MHz wykręcę taką rewizje M0 ?

Przed chwilą sprawdzałem jak kręci się mój E2180 M0 na w/w MSI P35 neo2 i bez zmiany napięcia na NB, 3.6GHz 1.68V (wiem, wiem; ale to Tylko test). Dalej nie próbowałem bo temperatura procesora na to nie pozwoliła :D Więc aż boję się myśleć na ile poleciał by 45nm E5200 :P

Link to post
Share on other sites

Dobra, to jeszcze zobaczę co odpisze ten koleś z allegro i wtedy zdecyduję się na 100%.

 

No to jednak nie udało mi się kupić tamtej mobo(sprzedana) i teraz nie wiem na jaką sie zdecydować :help: :D

Link to post
Share on other sites

1 http://allegro.pl/item1019910005_asus_p ... gblan.html

 

2 http://allegro.pl/item1026710391_gigaby ... ml#gallery

 

a ten msi to co? wciaz lezy do wziecia

 

ze kupisz cos za 120 zl to raczej sie nie ludz nikt rozsadny za tyle nie sprzeda tak porzadnej plyty , kiedy widzi ze aukcja ku koncowi a cena zadna to albo zakonczy albo odwola i powie ze padlo

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...