Skocz do zawartości

Xbox 360 - jaka wersja? Nowy?


Recommended Posts

Witam, mam kilka pytań odnośnie tej konsoli :)

 

Chcę poprosić was o poradę, jaka wersja xbox'a jest lepsza, czy może nie ma różnicy. Slim, super slim, może zwykły oraz jaka pojemność wystarczająca. Dodatkowo zastanawiam się czy warto kupić używana konsole czy nówkę? 

 

Możecie podrzucić link do alledrogo z jakąś sensowną waszym zdaniem propozycją. 

 

Dzięki za pomoc, Mateusz :)

Edytowane przez matowsky
Link to post
Share on other sites

Pojemność zależy od tego czy zamierzasz kupować wersje elektroniczne gier w Xbox Live i ściągać je na dysk, trzymać muzykę, filmy czy cokolwiek innego. Jeżeli tak 250gb. Jeżeli nie, i dysk będzie Ci służył wyłącznie jako miejsce przechowywania save'ów bierz 4gb.

Co do wersji kolejne są ponoć cichsze i chłodniejsze, ile w tym prawdy - nie wiem, używałem i używam tylko slima. Oprócz tego zmiany estetyczne i gabarytowe - ale to już sprawa gustu, osobiście uważam że super slim jest po prostu brzydki :D.

I to tyle z mojej strony, mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kwestia pieniędzy, oczywiście że chciałbym wydać jak najmniej w granicach 700 zł (może być bez kinecta) ale jak zajdzie potrzeba to może ktoś z kim będę dzielił konsole dorzuci 100 zł :)

 

Co do wielkości to raczej powinna mi wystarczyć ta 4GB, ewentualnie kolejna najmniejsza wielkością :)

Edytowane przez matowsky
Link to post
Share on other sites

Kup używana. Możesz nie zła okazje wyrwać bo ceny poszły w dół. Za 700 zł kupisz z dwoma padami i grami. A niekiedy znajdzie się ktoś z kinektem. Oczywiście mowie o wersji slim.

 

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z kolegą. Z tego co szukałem w media expert s.slima można najtaniej kupić. Co do wyglądu to przemilczę, kwestia gustu. 

Ale nie zastanawiałeś się może nad PS3?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...