Skocz do zawartości

Drukarka all in one.


Recommended Posts

Witam dla kumpla padła drukarka.

Ja niestety nie jestem na bieżąco z tym sprzętem wiec zwracam się z prośbą o pomoc w znalezieniu czegoś sensownego. 

1 potrzebne urządzenie all in one.

2 kolorowa.

3 drukuje się nie dużo około 150 do 200 stron rocznie.

4 drukarka dostępna w UK.

5 cena od 50 do 80 Funtów. 

Moje propozycje ale proszę wziąć poprawkę że nie jestem w temacie.

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0084Z6JL2?ie=UTF8&force-full-site=1&ref_=aw_bottom_links

http://www.amazon.co.uk/Epson-Expression-XP-405-Small-In-One-Printer/dp/B008OHNIEQ/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1385982824&sr=8-7&keywords=printer+all+in+one

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie polecę konkretnie żadnego modelu, ale moim zdaniem:

 

1. Kumpel powinien kupić drukarkę która ma głowicę zintegrowaną z kartridżem (drukuje tak mało, że jeżeli tusz mu zaschnie to wymieni kartridż i może dalej drukować, jeżeli głowica będzie zintegrowana z drukarką to praktycznie sprzęt do wyrzucenia bo naprawa nieopłacalna)

 

2. Do takich przebiegów kupiłbym najtańszego HP lub Canona jakiego znajdę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Nie znam wszystkich tych modeli - musisz sprawdzić na stronie producenta czy głowica jest zintegrowana z kartridżem czy drukarką lub w Google. Z tego co pamiętam to w drukarkach Brother jest z drukarką, w tanich Canonach i HP z kartridżem - ale sprawdź przed zakupem, żeby nie było pomyłki.

 

Drukarkę trzeba wybrać wg swoich upodobań - na czym komu najbardziej zależy i co drukuje. Jedne lepiej drukują zdjęcia, inne są szybsze a jeszcze inne szybciej drukują pierwszą stronę po rozpoczęciu pracy (włączeniu), inne są cichsze inne głośniejsze. Zależy kto czego potrzebuje.

 

Ja osobiście kupiłem HP 1050A bo było najtańsze w momencie kiedy ja kupowałem. Ludzie na forach pisali, że droga eksploatacja, że inne są lepsze a ta droga. Jak drukuję ok 100 stron rocznie i skanuję 10 czy 20 stron to mam to w nosie. Po co mam płacić 300 pln za sprzęt skoro mogę 120 - to taki przykład - zależy czego kto potrzebuje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W sumie wszystko co podałeś a propo wymagań to dla kolegi jest bez różnicy. 

Ma drukować w kolorze a głośność , szybkość nie istotna. 

Najważniejsze to znaleźć jakiś model nie awaryjny.

No nic kumpel niech się zastanowi .

Pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites
  • 10 lat później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...