Skocz do zawartości

Laptop w okolicach 1600zł, Bad Company 2 ma działać. Da się?


Recommended Posts

Wiatm. Pomoże ktoś?
Mam do wydania 1600zł na laptopa.
Bez systemu, do domowego użytku - syn lubi pograć (Minecraft). Wiem, że za te pieniądze cudów się nie wymyśli ale dobrze jakby w Battlefield Bad Company 2 dało się na nim pograć (w to gram ja).
Znalazłem Fujitsu AH532 Pentium 2020/NVIDIA? GeForce? GT 640M LE/4GB/500GB http://www.netia.emarket.pl//pricelist/item.aspx?pid=C4012237 lub lenovo z trochę słabszą grafiką Lenovo G500s Pentium 2020M/4GB RAM/HDD 1000GB GT720M
Wystarczy coś takiego czy procesor za słaby i szukać jakiejś i3?
Dokładając 60zł jest http://allegro.pl/lenovo-g500s-i3-3120m-2-5ghz-15-6-4gb-1tb-gt720-1g-i3730535666.html ale czy warto?
Pozdrawiam.

Edytowane przez pepeq77
Link to post
Share on other sites

Linki nie działają.Jeśli chodzi o procesory mobilne to różnica miedzy i3 a pentiumem ogranicza się w zasadzie do większej o 1 mb pamięci cache na korzyść i3. Różnica ta jest w zasadzie pomijalna z twojego punku widzenia.Dopłata do i3 nie ma sensu.Nie znam laptopów fujitsu,na papierze specyfikacja wygląda ok.Do minecrafta i bad company na pewno wystarczy.Poczekaj na opinie kto może coś więcej o fujitsu powiedzieć.Jak traktują klienta(serwis),jak z gwarancją w wypadku wymiany np.dysku.(te laptopowe hdd to prawdziwe ślimaki),Lenovo wiadomo,opini mnóstwo.W fujitsu masz jednak sporo lepszą kartę więc może warto.

Link to post
Share on other sites

Linki nie działają.Jeśli chodzi o procesory mobilne to różnica miedzy i3 a pentiumem ogranicza się w zasadzie do większej o 1 mb pamięci cache na korzyść i3. Różnica ta jest w zasadzie pomijalna z twojego punku widzenia.Dopłata do i3 nie ma sensu.Nie znam laptopów fujitsu,na papierze specyfikacja wygląda ok.Do minecrafta i bad company na pewno wystarczy.Poczekaj na opinie kto może coś więcej o fujitsu powiedzieć.Jak traktują klienta(serwis),jak z gwarancją w wypadku wymiany np.dysku.(te laptopowe hdd to prawdziwe ślimaki),Lenovo wiadomo,opini mnóstwo.W fujitsu masz jednak sporo lepszą kartę więc może warto.

Dzięki za odpowiedź. Linki poprawiłem. Istotne jest dla mnie czy muszę dopłacać do i3 czy 2020M i ten geforce 640M LE  mi wystarczy. Czy wogóle 2020M i dedykowana grafika sprosta wymaganiom.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...