Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam kilka pytań dotyczące słuchawek logitech g35. Niedawno oglądałem recenzje z przed roku i było mówione że cena tych słuchawek to ok 400zl. Dziś patrzyłem na ceneo i cena to ponad 500zł. Dlaczego ? Czy w nabliższym czasie cena może spaść w dół czy te słuchawki zawsze już będą kosztować tyle. Słuchawki są bardzo atrakcyjne podobne bardzo dobrze grają a to co mi się bardzo podoba to wygląd i funkcje. Czy poleciliście my jakieś inne podobne słuchawki w cenie ok 400zł. Słuchawki do muzyki i do gier. Najlepiej z dużym basem. Aktualnie posiadam słuchawki sony xb-300 i jestem z nich zadowolony ale chciałbym się zaopatrzyć z jakieś z wyższej półki i po prostu lepsze.

 

//edit

 

Co sądzicie o słuchawkach powystawych warto takie kupić?

Edytowane przez lee1818
Link to post
Share on other sites

 

 

Słuchawki są bardzo atrakcyjne
 

O gustach się nie rozmawia.

 

 

podobne bardzo dobrze grają

Generowany przez nie dźwięk jest tej samej klasy i jakości co dźwięk ze słuchawek za 50zł z bazaru.

 

Co do słuchawek lepszych niż XB-300....

 

Polecam sobie przeczytać ten temat:

http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-s%C5%82uchawki-nauszne/

Link to post
Share on other sites

Nie chce robić jeszcze raz nowego tematu więc napisze tutaj.

 

Znalazłem słuchawki dużo tańsze a mianowicie Sound blaster tactic 3d. I tak co o nich sądzicie ??

Co dziwne jest aż 4 modele tych słuchawek alpha, sigma, fury i jeszcze rage. Cena 150-250 w zależności od modelu.

Czy te modele różnią się dużo. Warto kupić ?

Link to post
Share on other sites

Odpuść sobie takie "bajery" dla graczy bo to zwykłe przepłacanie. Zainteresuj się produktami superlux + np. zalman mic1.

Jeśli chcesz headset to Superlux HMC631 ale producent nie wyrabia się z dostawami i kolejna dostawa do europy dopiero w połowie lutego.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Te słuchawki superlux to jakiś konkretny model bo przedział cenowy to 120-200zł. Czy będzie lepsza jakość niż w tych sound blastera ? I czy one są ten tak wygodne. Słuchawki raczej w 70% do muzyki (dubstep) bo kompa jeszcze nie mam do grania.

Link to post
Share on other sites

Myślałem że szukasz czegoś do ceny G35

 

HMC631 ~250 zł

 

Jeśli 120-200 to Superlux HD681 Evo  który ma mocny bas na czym Ci zależy i dokupić zalman mic1.

 

Wątpię żeby pod jakimkolwiek względem Sound blaster tactic 3d grały lepiej. Czytałem że mają słaby bas oraz na temat ich niewygody.

Edytowane przez DyndaS
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z tych co wypisałeś to brał bym Superlux HD681 Evo, ponieważ HMC631 nie jest nigdzie dostępne. Jeśli ktoś miałby jeszcze inną propozycję to proszę pisał, jeśli nie to kupie te HD681 Evo

 

//edit

 

Cena może być wyższa jeśli słuchawki będę lepsze myślę że ok 300zł bo wyżej pan napisał, że słuchawki ''dla graczy'' grają tak samo jak te tańsze.

Edytowane przez lee1818
Link to post
Share on other sites

Nie ma co się bać powystawowych. Sam mam dwie pary, które były wcześniej otwarte, z pełną gwarancją i ani niczego im nie brakuje ani nic się nie dzieje - a cena była odpowiednio niższa.

Jeśli bierzesz pod uwagę superluxy to prawie każde słuchawki dla graczy będą od nich gorsze. A mowa tu o np. Jednych z najtańszych superluxach np. HD681.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...