Skocz do zawartości

Wybór myszki do 200zł


Recommended Posts

Claw grip, A4Tech 200MP, pełny obrót około 15cm.

Najbardziej jednak zależy mi na trwałości, ponieważ w myszce, którą teraz mam ( A4Tech X710 ) po kilku miesiącach padła rolka i przycisk 2x.

Edytowane przez krisol
Link to post
Share on other sites

to pod claw gripa dla Ciebie b.dobry jest cm recon, ale jeżeli będziesz chciał kiedyś robić więcej to musisz zmienić na jakąś jaśniejszą podkładkę (nie czarną) (np. szary fellowes, tesoro aegis lub jakieś twarde) bo w reconie a3090 jest dosyć wybredny i nie lubi czarnych powierzchni :P max speed to jakieś do 1,5m/s na czarnej, na innych kolorach do 3m/s
jak nie potrzebujesz dodatkowych przycisków to abyssus i g100s ma również b.dobry kształt do clawa

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

to pod claw gripa dla Ciebie b.dobry jest cm recon, ale jeżeli będziesz chciał kiedyś robić więcej to musisz zmienić na jakąś jaśniejszą podkładkę (nie czarną) (np. szary fellowes, tesoro aegis lub jakieś twarde) bo w reconie a3090 jest dosyć wybredny i nie lubi czarnych powierzchni :P max speed to jakieś do 1,5m/s na czarnej, na innych kolorach do 3m/s

jak nie potrzebujesz dodatkowych przycisków to abyssus i g100s ma również b.dobry kształt do clawa

OK, a mógłbyś mi uporządkować te 5 myszek w kolejności od najlepszej jakości wykonania do najgorszej?

Link to post
Share on other sites

nie da się tak ;) razer to zawsze ruletka, roccat lua to dosyć budżetowa więc cudó nie można oczekiwać, cm storm robi przeważnie dobre jakościowo produkty (tylko jak mówię, zawsze dają wybredne sensory;p), logitech to logitech większosc ich produktów można brać w ciemno jak jakość jest głównym czynnikiem wyboru, ale g100s jest nowym tworem i jeszcze na 100% to nie wiadomo co tam też ma do zaoferowania ;) , tego xenona nigdy nawet na oczy nie widziałem (ale z opinii to brałbym tylko radon opto inne bym się bał ;p)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...