Skocz do zawartości

Starszy PCet i trochę sprzętu CAR Audio i CB Radio


Recommended Posts

Witam. Mam na sprzedaż kilka rzeczy:

 

1. MSI 848P NEO-V MS-6788
Celeron D325 lub D330 (taktowanie 2,5 lub 2,6GHz nie pamiętam dokładnie, a nie ściągałem jeszcze chłodzenia)
768MB Ramu
61,4Gb dysk HITACHI
ATI RADEON 9250
Nagrywarka DVD ATA
Taśmy

LC Power LC6420 (on tak gratiosowo, u mnie pracował zestaw na Fortronie, LC power był testerem wentylatorów itp)

I obudowa BlueLine która nie jest mi potrzebna (starsza, ale bardzo porządnie i masywnie wykonana obudowa, jej waga jest duża), a nie ma jej na zdjęciach w aukcji allegro.

 

Cena: Licytacja od 1zł

 

2. Chieftec Midi Tower, obudowa nie jest zniszczona, na przodzie jedna rysa, i na lewej stronie patrząc od tyłu jest kilka rys widocznych na zdjęciu na allegro, cena 80zł.

 

3. Pioneer DEH-3730MP gra genialnie, ale jest już trochę zniszczone, napisy nie są pościerane, są po prostu rysy na nim, ale gra na prawdę bardzo czysto, pierwsze radio z taką barwą dźwięku jakie kiedykolwiek słyszałem. 100zł

 

4. JVC KD-G411 jest w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, jego barwa osobiście podoba mi się mniej niż Pioneera, ale to moje prywatne zdanie 120zł

 

5. JVC KD-G401 ten JVC wygląda tak na prawdę jak nowy, gra tak samo jak JVC wyżej, z tym, że nie wspomaga formatu WMA. 150zł

 

6. Samsung Wave S8500 w 100% sprawny, szybka oryginalna, widoczne ślady użytkowania 180zł.

 

7. 6600GT AGP - raczej sprawna, podłączyłem na chwilę w zestawie z 1 postu i obraz dawała bez żadnego problemu, wzięta od kolegi, podobno była sprawna, ewentualnie można odesłać jeżeli okaże się inaczej. 50zł

 

8. CB Radio President Emperor Kenji + Antena HUSTLER - mamy je od kilku lat, leczy u nas nigdy nie było używane, leżało w Mercedesie W124 którego robimy na stan praktycznie kolekcjonerki, a więc przez lata nawet nie widziało światła dziennego, w między czasie trafiło się nam inne CB więc to sprzedajemy, cena 109zł

 

Link do moich aukcji : http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13709561

 

Jeżeli ktoś zdecyduje się na kilka rzeczy to można dogadać się co do jednej ceny za przesyłkę.

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...