Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Przymierzam się do kupna tabletu po przekopaniu 15001900 tematów natrafiłem na ciekawą propozycję a mianowicie prestigio multipad 7.0 ultra duo. Z ważniejszych rzeczy to:

 

7 cali IPS 1280 x 800px (16:10)

Procesor: Rockchip RK3066 (Cortex-A9) DualCore 1.6 GHz

- Układ graficzny: Mali 400 Quad Core 250MHz

Pamięć RAM: 1 GB

 

Teraz kieruję pytanie czy w cenie do 400 zł jest coś coś jeszcze wartego uwagi np. z 8" ekranem? Bo po przeczytaniu tylu tematów o budżetowych tabletach to już nie wiem czy jest coś lepszego z takimi parametrami... 

 

Pozdrawiam i liczę na was :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Trochę odkurzę temat. Ma ktoś może ten tablet? Z tego co wyczytałem to jak na tą kwotę to jest bardzo dobrze. Tak już na marginesie to jest coś jeszcze wartego uwagi w tej cenie? Bo właśnie mam zamiar go kupić ale wolę zapytać może ktoś ma coś innego :) bo w tej cenie nie znalazłem żadnego tabletu który był by podobny parametrami do tego...Jeśli ktoś ma propozycję to niech napisze najlepiej dziś i jak najszybciej bo mam zamiar dziś kupić żeby przed świętami doszło.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez damchmark
Link to post
Share on other sites

Mam ten tablet już prawie rok. Ogólnie użytkuje się bardzo dobrze. Ekran na super rozdzielczość, ale nie powala kolorami. Nie są złe, ale Amoled to nie jest. Jednak wystarczają. Jedyny problem to WI-FI, które jest słabe. Łatwo traci zasięg. Jak patrzysz na router masz dobry zasięg działa jak należy. Nie wiem gdzie jest ten moduł, ale jak źle rękę ułożysz to go rozłącza. I poza wspomianą wadą wszystko jest super. Gry dziłają płynnie. Aparat jak to w tabletach nie powala.

Mogę polecić Ci ten sprzęt.

Edytowane przez kepec
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...