Skocz do zawartości

Obudowa wespół z Dark Pro 2


Recommended Posts

Poszukuje obudowy, z dobrą wentylacją, ładna takiej do której zmieści się Dark Rock Pro 2 od bequiet! 

 

Z tego co wiem poniżej 200zł raczej nie zejdziemy z ceną. Dlatego zwracam się do was może padną dobre propozycje. 

Link to post
Share on other sites

Odpuść sobie coolery od be quieta! owszem posiadają modny wygląd lecz nie są najwydajniejsze w swej półce cenowej. Sam posiadam komplet wentylatorów be quiet! Shadow Wings 140mm, a ponadto kusiła mnie wieża pro jednak w kwestii CPU stawiam na wydajność.

Edytowane przez MatysB
Link to post
Share on other sites

Odpuść sobie coolery od be quieta! owszem posiadają modny wygląd lecz nie są najwydajniejsze w swej półce cenowej. Sam posiadam komplet wentylatorów be quiet! Shadow Wings 140mm, a ponadto kusiła mnie wieża pro jednak w kwestii CPU stawiam na wydajność.

 

Akurat Dark Rock Pro 2 jest.

Dochodzi do tego jeszcze większa jakość i cisza.

Jak myślisz, że ten cooler za 350zł, to taka sama półka cenowa jak NH-D14 za 400zł, to się mylisz.

Link to post
Share on other sites

Może Corsair 300R? W teście znalazłem informację iż powinien do niego wejść cooler o max 170mm wysokości. Na panelu bocznym otwory dla wentylatorów są stosunkowo nisko więc nie powinny kolidować z wieżą. Mało tego zmieścisz się w 300zł z przesyłką.

 

Z Z9 plus nie ma co wymyślać jeśli nie będzie mógł wykorzystać bocznego panelu "sita" wraz z wentylatorami.

 

Jeśli zdecydowałbyś się na Corsair 300R to wykonaj młodemu jakiś filtr na topie ponieważ buda nie posiada go w zestawie, a szkoda by przez nową budę komp się kurzył :)

Edytowane przez MatysB
Link to post
Share on other sites

Może Corsair 300R? W teście znalazłem informację iż powinien do niego wejść cooler o max 170mm wysokości. Na panelu bocznym otwory dla wentylatorów są stosunkowo nisko więc nie powinny kolidować z wieżą. Mało tego zmieścisz się w 300zł z przesyłką.

 

Z Z9 plus nie ma co wymyślać jeśli nie będzie mógł wykorzystać bocznego panelu "sita" wraz z wentylatorami.

 

Jeśli zdecydowałbyś się na Corsair 300R to wykonaj młodemu jakiś filtr na topie ponieważ buda nie posiada go w zestawie, a szkoda by przez nową budę komp się kurzył :)

Carbide 300R pomieści chłodzenia procesora o wysokości do 160 mm. Dostępna przestrzeń ulegnie jednak zmniejszeniu (do około 135 mm) po zamontowaniu wentylatorów na bocznej ściance.

Z tego co szłyszałem BQ dark rock pro 2 wchodzi do Zalmana z9 PLUS,tylko trzeba przełożyć ścianki,bo mocowanie okienka blokuje cooler :)

http://www.morele.net/obudowa-zalman-z9-plus-czarna-midi-tower-z-oknem-bez-psu-zalman-gam-kom-z9-plus-418073/

 

 

Zalman Z9 +, maksymalna wysokość coolera cpu to 165 [dark rock pro 2 ma 167] :-\

Link to post
Share on other sites

@up

Znam osobę,która ma z9 plus i bq dark rock pro 2 sam z ciekawości do niej napisałem a tutaj zacytuję odpowiedź :)

"Wszedł, ale trzeba było te okienko plastikowe z boku obudowy przełożyć na drugą stronę, bo te takie czarne mocowania co trzymają ją to blokowały górę radiatora, ale jak je przełożysz to bez problemu się zmieści"

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...