Skocz do zawartości

Telefon - który wybrać


Recommended Posts

Witam.

Telefon ma mieć w miarę dobry aparat, będzie mi służyć przede wszystkim do przeglądania internetu, słuchania muzyki i oglądania filmów, czyli to co prawie każdy użytkownik potrzebuje. Lubię oglądać streamy, czasem też przydałoby się w coś pograć, ale nie będą to gry, które wymagają jakiś bardzo wysokich parametrów.

Co do systemu to nie mam swoich preferencji.

Moje propozycje to:

HTC Desire 500

HTC Desire X

HTC One V

HTC Windows Phone 8S

LG Swift F5; L5 ; L5 II ; L7 ; L7 II; L9 ; L9 II

Nokia 500

Nokia Lumia 520 ; 610 ; 620 ; 625 lte ; 710

Kazam 5

Samsung Galaxy Core

Xperia e ; j ; M ; U

xperia sola

 

 

Jestem także otwarty na inne propozycje, ważne żeby nie przekroczył kwoty 500zł +/- i nie był chińczykiem oraz najlepiej nieużywany.

Link to post
Share on other sites

Popieram kolegę wyżej. Swifty 2 generacji brzmią najlepiej z wymienionych przez ciebie Androidów. Natomiast jeśli zdecydujesz się na WP bierz Lumię 520, 620 lub 625 (wybieraj na podstawie wielkości i jakości wyświetlacza bo praktycznie tylko tym Lumie generalnie się różnią, chyba że zależy ci jeszcze na aparacie)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lumia 620 - lub spróbować "upolować" używaną w dobrym stanie Lumię 720. Lumii 625 nie bierz pod uwagę - jak zalezy ci na wielgaśnym ekranie to Samsung Ativ S będzie lepszy.

 

Napisz czy kupujesz teleon sam czy może podpisujesz umowę? 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

raczej kiepski wybór. Xperia m ma znacznie lepsze bebechy. reszta porównywalna

 

Hah..chyba troche przesadziłeś ;) Jedyne co ma lepsze to wiecej RAMU.

L7 II ma wiekszy wyswietlacz, lepsza baterie, lepszy aparat i taki sam procek co xperia M wiec moim zdaniem z tych dwóch akurat dobrze wybrał.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...