Skocz do zawartości

Czy warto je kupić?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Darczez,

Recommended Posts

Witam. Wiem, że tych słuchawek się nie opłaca kupować, ale może warto? Chodzi mi o: http://store.apple.com/pl/product/HD895ZM/A/s%C5%82uchawki-douszne-urbeats-beats-by-dr-dre?fnode=49 Co o nich sądzicie? Nie mam jakiegoś super słuchu. Będę używał do HTC ONE i do iPoda nano 6G. W swoim telefonie mam cały czas włączoną technologię BEATS i wg mnie dźwięk jest duuużo lepszy. Warto? 

Link to post
Share on other sites

 

 

Warto?  
 

 

nie opłaca kupować

 

 

 

 

wg mnie dźwięk jest duuużo lepszy.
 

Głośniejszy nie znaczy lepszy. Beats w HTC nie robi nic poza podbiciem niskich i wysokich częstotliwości - działa jak loudnes w gównianych radiach.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Oczywiście, że się nie opłaca. Postaraj się określić jakiego dźwięku oczekujesz, to można dobrać coś dużo lepszego. Określ dokładnie przedział cenowy.

 

Lukson ma rację, bo Beats audio to tylko sztuczne podbicie pasm, w tzw. Vkę, czyli niskie i wysokie, ale głównie jest to dodanie midbasu. To taki software'owy dodatek, żeby większość czarnoskórych odbiorców muzyki mogła się zachwycać większą ilością basu.

Edytowane przez Darczez
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Cena ok. 350 zł. Zależy mi na ładnym i czystym dźwięku, który daje słuchaczowi pozytywne odczucia. Sprzęt mam raczej niezły, więc potrzebne mi są dobre słuchawki. Także zależy mi na marce i wyglądzie - typ słuchawek - obojętny ale raczej douszne/dokanałowe w tym przedziale cenowym mają sens :)

Link to post
Share on other sites

Bas może być większy, bo osobiście bardzo lubię jak jest mocniejszy bas i głownie tego typu muzyki słucham, gdzie bas odgrywa b ważną rolę. Wolę żeby było blisko słuchacza, a o co chodzi z ciepłym i zimnym dźwiękiem... niestety nie wiem, w tym temacie jestem strasznym lajkiem... 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Nie ma ogromnego wyboru w dokach o takiej cenie. Widzę 2 opcje- Denon Ah-C560R, albo Phonak Audeo PFE 012. Wymieniłem 2, żeby nie było, że jakiś jednostronny jestem, ale brałbym na Twoim miejscu PFE 012 - dużo wyższa klasa dźwięku jak i samych słuchawek, trochę ocieplony dźwięk z niezłym basem i przestrzennością. Napisałeś, że wolisz muzykę bliżej słuchacza - jeśli to takie ważne to weź Denony, ale jestem pewien, że będziesz z PFE 012 zadowolony. Każdy ma swój gust, ale myślę, że scena w Phonak'ach to nie wada, a duża zaleta.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...